Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Soha semmilyen kérdés nem...

Soha semmilyen kérdés nem törlődik innen?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 02:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
9%
#20: nem a te válaszodra reagáltam, megfelelően idéztem hogy kinek a válaszára írok (ha még most sem találod, akkor: #17), és annak megfelelően fogalmaztam. Erre jössz, és személyeskedsz meg támadsz, teljesen feleslegesen. Nem értem miért veszed magadra és fakadsz ki, közben beleesel abba a hibába, hogy pont azt csinálod ami ellen beszélsz, mikor belém kötsz.
2020. júl. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
52%

Kezdjük ott utolsó, hogy nem ő írta azt...........

De oké XDDDDDDDD

2020. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
9%

Mármint?

17-es kommentben ez van: "leveleztem a modikkal korábban."

a 19-es válaszom pedig így kezdődik: "A "korábban"-nak nincs értelme,"

Én arra a válaszra írtam a kommentet, és még mindig ugyanarról beszélek.

2020. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
8%

És belekötsz ugyanúgy a korábbanba, szóval visszatértünk a dolog elejére, hogy belekötöttél feleslegesen, mikor segíteni akart :D

Az meg hogy egy szót kiemelsz, az nem utal arra, hogy csak is 17, sokan írhatták ezt a szót akár.

Normális reply legyen #17 így...

Mellesleg felesleges volt belekötni a kommentjébe.

Mert ezen az elven ne írjunk ki kérdést, mert az elavult lesz 1 perc múlva már...

Szóval logikátlan amit írsz.

Próbálnak segíteni, te meg egy konkrét kötekedést leírst, ami nem is segít a kérdezőnek, mert te elmentél ezzel egy teljesen más irányba.

2020. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Igen, a moderátorok tudnak kérdéseket törölni, amennyiben abban hirdetés szerepel, vagy provokatív, vagy bármely más pontot megszeg amit lent a szabályzatban megtalálsz. Saját magad nem tudsz kérdést törölni, max a kérdéseid közül eltávolítani, ez csak annyit tesz hogy neked nem lesz értesítésed, ha új válasz érkezik rá, de a kérdések között továbbra is megtalálja bárki.
2020. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
4%
Pssss!
2020. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!