Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan kell végleg törölni...

Hogyan kell végleg törölni tiltani valakit?

Figyelt kérdés
Válaszoltam egy kérdésre és azóta írkálnak hárman is. Ebben a kategóriában, amit kiválasztottam. Nem értem miért kell bunkónak lenni.
2020. júl. 10. 00:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Még nyitod az üzenetet, és a jobb felső sarokban, ott van, hogy tiltás.

Nyomj rá, aztán nyuktod lesz.

F

2020. júl. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
67%
üzenetnél van egy olyan gomb, hogy Tiltás ;)
2020. júl. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Megtaláltam 😊 cukik vagytok
2020. júl. 10. 00:25
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Szívesen 😊
2020. júl. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%

Üzenet jobb felső sarka tiltás és kész. Többet nem kapod meg amit írt neked - s erről nem is értesül. Amíg nem csinál újabb felhasználónevet vagy nem ír rád a többi meglévő fiókáról addig nem kapsz újabb levelet (ha igen akkor meg letiltod azt is - nem véletlenül van korlátozva a küldhető üzik száma).


A bepróbálkozó levelek 80%-a ugyanattól az 50-60 felhasználótól jön. Nem bunkók csak kanosak és itt akarnak ismerkedni :D

2020. júl. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát volt aki ( remélem elolvassa) azt írta, hogy "dögöljek meg" mert nem mondtam el neki az igazi nevem.

A másik kettő meg a szia után a farkát küldte el. Remélem ti is elolvassátok ( mindketten azt írtátok hogy maszturbáltok, de fel sem állt nektek) impotencia? 😃 a vágy meg van, de a zászlót csak a szél lobogtatja?

2020. júl. 10. 00:47
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem is tudom miért vagy meglepődve, üdvözlet az internet világában :D Minél "anonimabb" egy oldal annál több farokmutogató lesz. Sőt a partnerkereső oldalakon sokan egyenesen azt teszik ki profilképnek. Lépj be egy tetszőleges chatoldalra, a pasik 80%-a chatizélni akar meg snapozni meg hasonlók.
2020. júl. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Sok ilyenben lesz még részed itt.

Én pl már mindig oda írom a mondanivalóm után az F betűt, különben jönnek a privik,😳😀 ezért is mondtam, hogy kell tiltani.


F😀

2020. júl. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Meg legalább nem dzsungel harcosokat küldtek volna 🤣.

De facebook-on is jártam már így. Ott azert volt aki videot is kuldott. Az félelmetes volt.

2020. júl. 10. 01:05
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
Az Fb-nek megvan az a jó tulajdonsága hogy beállíthatod a privacy-ben hogy ki láthatja az adatlapodat és a kéretlen "szia ismizünk" üzik meg a farokképek nem direktben ömlenek rád, hanem a "spammezőben" tanyáznak. Ez viszont egy anonim oldal, nincs mi alapján szűrni.
2020. júl. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!