Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Minek van ez az oldal, ha nem...

Minek van ez az oldal, ha nem lehet őszintén válaszolni?

Figyelt kérdés
Ép ésszel azt gondolná az ember, hogy ha valaki kérdez itt, akkor az őszinte választ vár. Oké, értem, hogy a legtöbb ember a való életben beteges hazudozó, és genetikailag képtelen bármiféle őszinteségre, de akkor mi értelme van ennek az oldalnak? Mert sajnos azt tapasztalom, hogy ha őszinte választ adok - márpedig számomra ez a normális, nem a patológiás hazudozás - akkor azonnal jelengetnek, tiltanak stb. Tudom, hogy a modi ezt is ki fogja törölni, annak ellenére, hogy semmilyen szabályt nem szegek, sőt még csúnya szót sem használtam. De tök jó lenne egy magyarázat. Vagy ha az nincs, akkor egyszerűen írják ki, hogy tilos őszinte választ adni, inkább ne is regisztrálj, ha ilyenekre vetemedsz.
2020. júl. 13. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Ezt én sem értem.. meg mi értelme lepontozni a másikat csak azért mert őszintén leírta amit Ő gondol.
2020. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a lepontozás az nem kifejezetten a válasznak szól. Szerintem ezeknek a lepontozásoknak nagyon gyerekes az oka: Azért pontoznak le másokat,hogy ezáltal a toplistán veszíts a helyedből. Néhányan úgy gondolkodnak, hogy ha másokat lehúznak, ők azonnal magasabb szintre emelkednek. Én sem értem miért jó ez.
2020. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Azért a konkrét eset nem ártana.
2020. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Olyat még nem tapasztaltam, hogy "öszinte" választ letiltanak, csak azért, mert öszinte. Azért igen, ha valami szabályba ütközik (és nem csak a csúnya szavak tartoznak ide).

Én pl. mindig öszinte válaszokat adok, de eddig (több éve) kb. 4-5 válaszomat törölték, azt sem azért, mert öszinte volt, hanem mert valami egyebet nem vettem figyelembe.


Ajánlom figyelmedbe "A válaszadásra vonatkozó szabályok" címü részt - direkt a válasz-mezö fölött található - azt olvasd át figyelmesen.

2020. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
A Lepontozásról jutt eszembe igy felesleges a pontozás mert 1000 kérdés van pl: hogy mi a kedvenc kajád vagy pl mit sütöttetek ma és azokat a válaszokat is le lehet pontozni igy mi értelme az egésznek?
2020. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
#5 ingyenpont, ha ugyanúgy pontozol mint ahogy a többiek tehát ha 100 vagy 0%
2020. júl. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Két dolgot jó lenne ismerni:

1. Mi az az őszintének szánt válasz amit olyan formában nem lehet leírni, mert tiltás/törlés jár érte?

2. Milyen kérdésre?


Ha ezek megvannak, akkor tudunk tovább lépni.

2020. júl. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Jogos az utolsó észrevétel. Messziről jött ember azt mond, amit akar.
2020. júl. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdezö: ha az "öszinte" válaszaid olyanok, mint a 9-es, akkor nem csoda, ha törlik ezeket, mert ez nem öszinte, hanem kifejezetten bunkó válasz!
2020. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ja. Minden olyan őszinte válasz, ami fáj a hozzád hasonlóknak, az már bunkó.

Sikerült is töröltetni, gratulálok!

Pedig ez nem változtat a tényeken. Az az ember, aki másról alapból hazugságot feltételez, azért teszi ezt, mert ő maga egy őszintétlen, magyarán szólva hazug ember. Sőt, általában beteges, patológiás hazudozó. Most erre lehet mondani, hogy én vagyok a bunkó, de ez nem igaz. Nem bunkó vagyok, hanem közlök valamit, amitől te megsértődsz, pedig tény. Szerencséd van, hogy friss a fiókom és nem enged jelenteni, különben már rég jelentettem volna a kommentjeidet, és a Gyakorikérdések berkein kívül térhetnél nyugovóra.

Mellesleg újabb bizonyíték, hogy a gyakorikérdések jogtalanul töröl kommenteket, ugyanis egy darab csúnya szó nem volt abban, amit írtam.

2020. júl. 16. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!