Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem lehet külön beállíta...

Miért nem lehet külön beállítani, hogy látszódjon a név?

Figyelt kérdés

Nagyon jó, hogy be lehet állítani, hogy látszódjon a kérdéseknél és a válaszoknál a név, de szerintem jobb megoldás lenne, ha kérdésenként/válaszonként lehetne szabályozni, hogy látszódjon-e a nevem.


Mivel viszonylag sűrűn adok tanácsot jó lenne, ha tudnák, hogy kitől kapnak javaslatot, hátha jobban megbíznának bennem, viszont, vannak olyan válaszok, amiket nem szívesen írnék ki névvel, mert könnyen megismerhetnek róla:)


Technikai javaslat:

- Az eddigi kérdés elküldése rész fölé lehetne egy ilyen checkbox szerűség, mint a "Kérsz e-mailt a beállított e-mail címedre, ha válasz érkezne a kérdésedre:" résznél. Ám alapértelmezetten igen lenne, ha az adatlapomon azt mondtam, hogy látszódjon a nevem, és nem, ha azt mondtam, hogy ne látszódjon, de tudjam változtatni, ha szeretném.

- Ha a checkbox be van állítva, akkor szimplán csak hozzáfűzném a kérdéshez/válaszhoz, az név kérdése: név válasza részt:


Szerintem nem lenne olyan bonyolult programozási munka, és megkönnyítené a használatot:)


Várom erről a ti véleményeteket is.


2010. aug. 2. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is jó lenne. Örülnék egy ilyen alkalmazásnak.

Mondjuk azt sem értem, hogy miért vették el azt, hogy belehetett állítani a nick nevet.Most már azt sem lehet:):D

2010. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!