Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy tudom a százalékot...

Hogy tudom a százalékot eltüntetni, hogy az ne látszódjon?

Figyelt kérdés

Tudjátok X %-ban ad hasznos tanácsokat. Az enyém kevés, de nem tükrözi a tudásom, mert furcsa emberek lepontoznak, mert nem mindig értek egyet velük.

Engem ez zavar.


2011. okt. 6. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Á, ez hülyeség, ne foglalkozz vele.
2011. okt. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha ennyire biztos vagy magadban, miért nem szrod le?
2011. okt. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

feltettem egy kérdést, kérném a választ, ha valaki tudja

köszönöm

2011. okt. 6. 23:32
 4/11 anonim válasza:
32%
Radírozd ki.
2011. okt. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet eltüntetni. csak annak nincs százaléka, aki "frissen" regisztrált, és még nincs értékelve.
2011. okt. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
23:35 köszi a választ!
2011. okt. 6. 23:37
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet eltüntetni, de nem tudom miért zavar téged, ez úgyis egy anonim oldal.
2011. okt. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

ne legyen ez mérce: nagyon okos, művelt ,segítőkész embereknek gyakran kis %-on állnak,

ostoba, unalmában más bajával szórakozóknak meg magas % van- mert sok ökör kérdést tesz fel- és azért jár.

Nem lehet semmiféle értékítéletet alkotni ez alapján.

Persze, bosszantó, de lépj túl rajta. Engem is bosszant, ha elmondnom a tapasztalaton alapuló véleményem, és jönnek a pontozógépek, rávetik magukat, mint tyúk a takonyra, és leszázalékolnak. NNA BUMM! :))

2011. okt. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, a kategóriát se nagyon sikerült eltalálnod :)
2011. okt. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele... a százalék eredetileg azért van, hogy aki hülyeséget ír, azt lepontozzák, gyakorlatban mindenki azt pontozza le, akivel nem ért egyet, tehát a túl magas csak azt jelenti, hogy megfelelsz a tömegízlésnek és nem vagy egyéniség :D
2011. okt. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!