Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Gyakori kérdéseken lehet a...

Gyakori kérdéseken lehet a felhasználónevet módosítani?

Figyelt kérdés

Még régebben csináltam a fiókom és azóta eléggé megváltozott az ízlésem 😅

Tudom, el lehet rejteni, de amikor rámegyek a profilomra akkor ugye látom.

Csak a kíváncsiság miatt tettem fel a kérdést, mert ha mégsem lehet sem dől össze a világ, el leszek ezzel is, de örülnék ha mégis meg lehetne változtatni



2020. júl. 28. 13:05
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán
25 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Ha már nem akarod vállalni a régi magadat, szüntesd meg magad, majd regisztrálj új néven. Ennyi. És újjászülettél. Itt legalább megteheted, ha már az életben nem :)
2020. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor maradok ennél a névnél :D

Annyira nagyon nem zavar, hogy töröljem a fiókom, csak már eléggé megváltozott az ízlésem, és nem tudok ezzel a névvel azonosulni ;)

2020. júl. 28. 13:17
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell feltétlen újra regisztrálni. Írj egy emailt a moderátoroknak, hogy szeretnéd megváltoztatni a nick neved. Segíteni fognak.
2020. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
A moderátorok is csak, akkor változtatják meg a neved, ha a sajátodat adtad meg.
2020. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Sokan ugy gondolják hogy ujra regisztráláson kivül máshogy nem lehet. De lehet! Irsz a modiknak emailt ( info@gyakorikerdesek.hu ) és ők megváltoztatják amire szeretnéd
2020. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4

Nem feltétlenül csak akkor. Én anno a YouTube csatornám nevét írtam ide is. Csak a YT csatornám az osztálytársaim is ismerték, és megtaláltak itt is...

De írtam a modiknak, s megváltoztatták.

2020. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez!

MonMondjuk szerencse hogy nem valami DCs nevet valasztottam mert azt mar nem szeretem ugyhogy mázli csak amikor beregisztráltam kicsit hülye voltam és az emailcímem irtam be de azért kibirható :D

XD

2020. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!