Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek milyen szabályokat...

Szerintetek milyen szabályokat/lehetőségeket hozhatna be még a GYIK, hogy még jobb legyen ez az oldal?

Figyelt kérdés
Mindenkinek a saját véleményére vagyok kíváncsi, ne pontozzátok le egymást, ha nem tetszik az a szabály, amit ő írt❤️

2020. aug. 4. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Nekem te ne mondd meg, hogy kit pontozhatok le és kit nem!
2020. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

Legyen azonnali bannolás az ufóhívőknek, szellemekről képzelgőknek.

Tiltás járjon a mikor jön meg a jogsim kérdésekert. És mindenféle mutációsorozatra. Lásd Mit tennél, ha megjelenne előtted...

Ha már eltűrik a fórumszerű használatot, akkor legyen lehetőség strukturált válaszolásra.

2020. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 rendben, pontozd le, ha ez boldoggá tesz, de a kérdés ami alapján pontozol nem az, hogy egyetértesz-e a válasszal, hanem, hogy hasznos-e. És igen, akármi is a válaszoló véleménye, az egy hasznos válasz, mert a kérdésre válaszolt. Ne haragudj, hogy kiírtam, de én így láttam jónak, nem akarom, hogy az én kérdésem alatt menjen egymás ócsárolása, egymás válaszának lepontozása, csak mert nem fér össze a két vélemény😊
2020. aug. 4. 22:38
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Hasznos lenne, ha indokolni lehetne a jelentéseket opcionálisan. Feltűnt már sokszor, hogy csak azokat a drogozással, -élményekkel és -tippekel kapcsolatos kérdéseket törlik, ahol az adott drogot vagy virágnyelvet az aktuális moderátor felismeri, különben nem (vagy épp átrakja a kertészkedés kategóriába, mert a kérdés egy növényről szól).
2020. aug. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Drága barátaim! Nem írhatom le a véleményemet? Mi értelme lepontozni az olyan kérdés alatt, ami a kérdező az egyes válaszolók meglátására kíváncsi?

Itt jifejezetten kérte is a kérdező, hogy ne tegyétek.

2020. aug. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#2 a "lehetek-e terhes?" kérdéseket kihagytad a felsorolásból...:D


Egyébként amit lehetne még, az az, hogy a kérdés jelentésénél ne csak a fixen megadott indokokat lehessen kiválasztani, hanem mellette szöveges üzenetet is lehessen küldeni kapcsolódóan

A másik, meg hogy egy válasz elküldésekor lehessen utólag szerkeszteni (mondjuk az elküldést követő 5 percig), az esetleges elírásokat, helyesírási hibákat, véletlen téves szóhasználatot javítani.

2020. aug. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

6-os! Korábban kérdeztem, mert van ahol jól működő gyakorlat.

Amíg nincs válasz, a kérdés szerkeszthető, törölhető. Amíg nincs egy válasz után újabb, törölhető, szerkeszthető. Durván le lettem hurrogva.

A strukturált választ úgy értem (ha valakinek nem lenne világos), hogy mondjuk a 6. válaszra reagálunk, akkor bármennyi további is született, vagy került törlésre a válasz kötődjön a 6. válaszhoz. úgy, hogy közvetlenül alatta jelenik meg, kicsit beljebb húzva.

2020. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha valakit nem pontoznának le csak azért mert őszinte volt...
2020. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Így nagyon jó, ahogy van. Változtatással ezen csak rontani lehet. Arra, hogy csodálatos, nagyszerű bizonyíték az, ami a kérdésedre adott első válasszal történt.

A válaszoló tiltakozott az ellen, hogy más megszabja számára, hogy lepontozhat-e válaszokat. És mi történt? 9-en(!), ezzel egyet nem értve (hiszen csak elmarasztaló értékelést kapott), lepontozták(!!!) a választ: [link] Vagyis, elvetik, hogy ne szabhasd meg, hogy lepontozzák más válaszát, azaz, elfogadják, hogy megszabhasd. Mégis mit tettek? Általuk jogosnak ítélt kérésed ellenére lepontozták más válaszát.

Csodálatos. Semmit sem szabad változtatni!

2020. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Nem mondom, hogy állítsák vissza a százalékok láthatóságát, de a mostani teljes anonimitás meg a között valami köztes megoldást kellene keresni. Úgy be lehetett azonosítani igaz a felhasználót hozzávetőlegesen, de így meg annyira nem, hogy van aki azzal trollkodik, hogy több ember nevében írogat egy kérdés alatt. De többféleképpen is vissza lehet élni a mostani helyzetben. Például a kérdező ugye több ember meglátására, véleményére lenne kíváncsi. Így viszont nem lehet tudni, hogy valóban 10 ember írt, vagy a 10-ből 7-szer ugyan az erősíti a saját nézőpontját.

Meg jó lenne egy "tetszik/vicces" gomb. Mert vannak akik erre használják a hasznossági értékelést.

2020. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!