Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miből lehet sejteni, hogy egy...

Miből lehet sejteni, hogy egy felhasználó fizetett troll?

Figyelt kérdés
2020. aug. 6. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem hinném hogy lenne ilyen az oldalon..
2020. aug. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak legenda h itt barki penzt kapna vagy adna ilyenert 😁
2020. aug. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon hinném, annyira ez nem jelentős hely.
2020. aug. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 2*Sü ***** válasza:
100%

Nagyjából semmiből. Maximum sejtésed lehet róla, de tulajdonképpen nincs jelentősége. Nincs jelentősége, hogy valaki valamilyen propagandahálózat tagjaként anyagi juttatásból – és nyilván valamiféle meggyőződésből – hirdeti a propagandát, vagy pusztán a meggyőződése miatt önszántából teszi ezt, mindenféle szervezettség és juttatás nélkül. A dolog eredménye ugyanaz.


Nota bene azok, akikre azt szokták mondani, hogy fizetett troll, azok jelentős része nem az, pusztán egy adott eszme, idea (párt, vallás, akármi) megszállottja, fanatikusa, aki önszorgalomból mutat nagy aktivitást.

2020. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem fizetnek, van aki tényleg annyira hülye, meg van aki csak szeret fel mérgelni embereket. Trollokat kitiltják amúgy egy idő után ha megfigyeled, csak visszajön.
2020. aug. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Volt már, aki lebukott azzal, hogy korábban írt ki kérdést egy kormányintézkedésről, mint hogy azt bejelentették volna. Szóval létezik ilyen.
2020. aug. 6. 17:44
 7/7 2*Sü ***** válasza:
100%

> Volt már, aki lebukott azzal, hogy korábban írt ki kérdést egy kormányintézkedésről, mint hogy azt bejelentették volna. Szóval létezik ilyen.


Nem, még ez sem utal arra, hogy az illető fizetett troll lenne. Maximum arra, hogy az illetőnek vannak bennfentes információ, valamilyen ismertség révén, vagy személyesen bennfentes. De ilyennel még én is találkoztam, volt olyan kormányzati intézkedés, amiről előbb hallottam valakitől – ő is hallotta valakitől –, mintsem publikus lett volna. És a dolog eléggé speciális volt ahhoz, hogy nem találomra találták ki. Pedig én aztán ilyen szempontból teljesen átlagos állampolgár vagyok, viszonylag távol is tartom magam az aktuálpolitikai eszmecserétől. Persze érdekel a politika, csak nem látom értelmét, hogy erről pár mondatos diskurzusokban vadidegenekkel beszélgessek online.


Persze ettől még lehet, hogy az illető fizetett troll, csak ez így önmagában még nem bizonyíték erre.

2020. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!