Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mióta lett tele a GYK ennyire...

Mióta lett tele a GYK ennyire gázos emberekkel? Normális kérdésekre jönnek a trollok, sokan nem tudnak szöveget értelmezni, dezinformációkat értékelnek 100%-osra a használható válaszokat meg lepontozzák.

Figyelt kérdés
Régebben főleg egészségügyben tettem ide ki kérdéseket, egy pár éve ez még egy teljesen jó fórum volt, néhány trollt leszámítva. Mára teljesen megfordult az arány, még a legkomolyabb kérdésekre is sokszor tömegesen jönnek a trollok. Pár év után jöttem ide vissza, és engem ez meglepett. A normális, értelmes kommentelőket lepontozzák, aki meg offolja a témát meg dezinformációkat terjeszt, azt értékelik zöldre. Mi a fene történt itt? Kb. ugyanaz a szint, mint a face-n a politikai tartalmak alatt.
2020. aug. 8. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Én is pontosan ezt tapasztalom, kiegészítve azzal, hogy a moderátorok jelentés ellenére se hajlandóak a trollválaszokat törölni.
2020. aug. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Nekem azt írta "durva"fordításban az egyik modi, hogy a pontozással próbálják szabályozni, hogy ki mennyi választ/kérdést tud kiírni...a %-rendszerrel ez lenne a cél.

Aki trágár azt mindig törlik, de a normális felhasználók értékelésén sok múlik...

Ehhez idő kell, hogy kevesebb választ tudjanak írni..és rájöjjenek, hogy nem éri meg trolkodni.

2020. aug. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Eleve nyári szünet van, másrészt a karanténban kellett az embereknek valami elfoglaltságot találni...
2020. aug. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na igen, de csomó kérdésnél tapasztaltam azt, hogy aki adott kérdésben az igazat írja, azt lepontozzák, csak úgy. Pl.: jogi kérdésnél többen írták a megfelelő választ a kérdésre, és jött a lepontozás. Állatos kérdésnél az állatorvost, és szakmai véleményeket pontoznak le, a trollokat meg értékelik fel. De szinte minden kérdésnél ez van. A családi kapcsolatos kategória pedig egy kész bolondok háza. Most vagy unatkozó kisgyerekekkel lett tele az oldal, vagy mentálisan durván sérült emberekkel. Ezek az emberek szerintem az életben nem fognak rájönni, hogy nem éri meg trollkodni.
2020. aug. 9. 10:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is elegem van a trollokból. Nem régen olvastam egy kérdést, ahol a film és a sorozat között választhattál, ott is jöttek a trollkodta és mindenkit lebontottak.

A saját kérdéseim alatt is vitatkoztam velük,de rájöttem, hogy nem éri meg beleszállni az ilyen vitákba, mert az a céljuk, hogy te rosszul érezd magad, ők meg jót nevetnek a markukban hogy beoltottak. Nem éri meg, jobb, ha ignorálod, és megmutod nekik, hogy nem érdekel. Meg ugye ez egy ilyen oldal, hogy bármit írhatnak névtelenül. Szóval jobb, ha tudomást sem veszel róluk.

2020. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 vagyok, *jöttek a trollok és mindenkit lepontoztak*

Bocsi

2020. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Moderátorok sok esetben részrehajlók.
2020. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!