Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha valakit letiltok az oldalon...

Ha valakit letiltok az oldalon, hogy nem küldhet nekem több privátot, azt neki hogyan jelzi ki?

Figyelt kérdés
2020. aug. 13. 08:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem jelzi ki.

https://www.gyakorikerdesek.hu/help

"Ha valamelyik felhasználótól nem kívánsz többé üzenetet fogadni, a tőle kapott üzenetben válaszd a Nem fogadok tőle több üzenetet! opciót. Ezután ő hiába küld neked, nem fog nálad megjelenni. A küldő erről nem kap értesítést, az üzenetnél nem jelenik meg, hogy nem ért célt. Ha egy feladót le szeretnél venni a tiltott listáról, a Letiltott üzenetek fülön, a felhasználói neve mellől távolítsd el a pipát. A korábbi üzeneteit nem fogod már megkapni, de az ezután írtakat igen."

2020. aug. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha én olyannak küldök privátot, akit letiltottam, ő megkapja?
2020. aug. 13. 08:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, de letesztelhetjük ha gondolod. Küldj nekem egy privátot, ami alapján aztán letiltalak, és utána megpróbálok én küldeni neked egyet. Te pedig itt a kérdésed alatt visszajelezhetsz, ha megkaptad.
2020. aug. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Írtam :)
2020. aug. 13. 10:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Szintén.
2020. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem akkor megkapja, ha te tiltottad. de írjátok meg mi lett az eredmény.
2020. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem jelzi neki ki, csak automatikusan nem kerül elküldésre ha tiltottad
2020. aug. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Oké, le lettél tiltva. Vajon ezt megkapod-e?"


Meg.

2020. aug. 13. 11:47
 9/12 A kérdező kommentje:
Illetve küldtem egy tesztválaszt is.
2020. aug. 13. 11:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Na ez így fura helyzeteket szülhet, ha küldesz egy anonim felhasználónak egy privát üzenetet, és ki sem derül hogy csak azért nem jön válasz mert nem tudsz róla hogy ezt a kérdezőt egyszer korábban tiltottad.

De legalább ezt is tudjuk :D

2020. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!