Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Több értelme lenne, ha csak a...

Több értelme lenne, ha csak a kérdező tudná pontozni a válaszokat? így elkerülhetőek lennének a "csoportos" lepontozások! :D

Figyelt kérdés

Jó tudom nem mintha számítana valamit ez az egész, de azért szerintem nem rossz ötlet!

ja és tudom, hogy már volt ilyen kérdés!


2010. aug. 5. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is több értelme lenne.Engem rengeteg homokos pontozott le csak azért mert elítélem a buz*kat.Az is probléma ha nem tartom helyesnek hogy 13 évesek szexelnek,az igazat mondom vagy ha nem seggnyaló módon írok kommentet hanem igenis az arcába vágom az embernek az igazságot.Itt a pontozás semmit sem ér és az igazat megvalva engem kurv-ra nem érdekel ha lepontoznak.Lehetek 1%-os is én akkor is használni fogom ezt az oldalt és továbbra sem fog megváltozni a véleményem.Nekik fáj az igazság nem nekem :D Azzal hogy lepontoznak nem fog megváltoznbi a tény
2010. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sztem elég lenne a "jelentés", ha valaki már tényleg túlzásba viszi a személyeskedést stb.
2010. aug. 5. 12:03
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
Úristen mennyit tudtok ezen görcsölni.Mintha az életetek múlna rajta.
2010. aug. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!