Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak szerintem lenne jó ha a...

Csak szerintem lenne jó ha a kérdezőket is lehetne pontozni?

Figyelt kérdés
Szerintem mindannyian voltunk mar úgy, hogy egy annyira buta, idegesítő kérdezővel találkoztunk hogy reflexből ranyomtuk volna a lepontozast.

2020. aug. 30. 01:11
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Nem lenne értelme, mivel egy kérdés hasznossága nem értékelhető objektív szempontból.
2020. aug. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem amúgy a le fel pontozás a hülyeség. Persze van amikor kell de pl olyan kérdéseknél hogy hogy hívják az állatotokat felesleges és ott se lehet megítélni hogy jó e valász.
2020. aug. 30. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Az baj, hogy a kérdés és a válasz is egyén függő.

Hiába kulturáltan és kedvesen mondod el valakinek a véleményed, ha őszintén írod, akkor lepontoznak sok esetben.


Na most ha mondjuk egy 14 éves megkérdezi, hogy hogyan kell védekezni, azt is lepontoznak valószínűleg, mondván "ja persze, kamu, mindenki tudja"

2020. aug. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Alapból sok troll miatt is rossz lehet. Max csak szerintem a humorban lévő kérdéseket lehetne pontozni az által hogy vicces e vagy sem.
2020. aug. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Szerintem rossz ötlet. Sokan tesznek fel komoly lelki kérdéseket, sokan meg még ilyesmire is lepontozást tennének trollkodásból. Az szerintem nagyon rosszul esne a kérdezőnek.
2020. aug. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem lenne rossz
2020. aug. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdést nem, de a kérdező hozzászólásait nem ártana! Időnként bicskanyitogatóan tudnak beszólogatni a válaszolóknak, ha nem az elképzelésük szerinti a válasz.
2020. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!