Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek is jó lenne ha az...

Szerintetek is jó lenne ha az oldal kiírná a felhasználók nevét hogy normálisabb legyen a légkör?

Figyelt kérdés
Annyi tahó válaszoló és annyi troll kérdés van itt. Szerintem sokkal kulturáltabb lenne a színvonal.
2020. szept. 4. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Miből gondolod, hogy az lenne?
2020. szept. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Egyetértek, én is csak addig merek itt trollkodni, amíg senki nem látja, hogy puncyfalo68421 a nickem. Ha ez kiderülne, nem mernék tovább hülyeségeket írni.
2020. szept. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Akkor jóval kevesebben lennének

Én pl trollkodni nem szoktam, de nem akarom felvállalni hogy ezt az oldalt használom:D plusz kevésbé mernék bármilyen kérdésre válaszolni,szerintem ezzel én is így vagyok

2020. szept. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
*bocsánat: szerintem ezzel más is így van:D
2020. szept. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a trollkodással van baj, azokat név nélkül is lehet jelenteni.
2020. szept. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Na, átteték ebbe a fos kategóriába a kérdést és így senki sem olvassa. Valaki írjon már ki egy újat valami népszerű topikba. Kösz+
2020. szept. 4. 18:00
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Azért nincs értelme, mert aki csak trollkodni akar azt nem fogja érdekelni, hogy látható-e a neve. A profik több különböző fiókot használnak, hogy ne tudd a nevük alapján könnyen azonosítani őket.

Ha jelenteni akarod őket akkor bárkit tudsz a nevük ismerete nélkül is, a moderátorok pedig úgyis látják a neveket. Szintén aki csak trollkodni akar az újra és újra vissza fog regisztrálni, így semmit nem ér, hogy látod-e a nevét sem.


A kérdésed pedig abban a kategóriában van, ahová való.

2020. szept. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7 Nem hiszem hogy újra és újra beregisztrálnának az emberek. Ezért lenne értelme. A kérdés kategoriája jó, csakhogy itt senki nem olvas. Viszont ennek a kérdésnek pont az lenne a lényege hogy sok emberhez eljusson. A moderátornak meg nem lehet mindig írni, hiszen a kérdést olvasó nem tudja biztosan tényleg troll kérdés-e, a kiíró meg nem jelenti magát, de ha már ott virít a kicsi neve, hidd el, vissza fogja fogni magát.
2020. szept. 4. 18:17
 9/15 anonim ***** válasza:
33%
Pénzért kellene regisztrálni facebook profillal.
2020. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 Jézus! Dehogy az túlzás!!!!
2020. szept. 4. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!