Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felnőtt embereknél a jogos...

Felnőtt embereknél a jogos kérések figyelmen kívül hagyásának, és a légkör elmérgesítésének mi az értelme? Ez valami lázadás? Feszültség megosztás, bár pont a feszültség fenntartásával. Nem értem.

Figyelt kérdés
Nem én vagyok az elszenvedője, sem okozója. Mások helyet viszont, így hogy nem is értem, de amúgy sem tudnám átbeszélni, megoldani.

2020. jún. 27. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen ember az életemben. Megszakítottam vele minden kapcsolatot. Aztán sajnos lett másik, de ő nem nyíltan csinálta, hanem sunyiban, mindig azt szidta aki nem volt ott. Így maradt lényegében 2-3 barátom abból a 7-8 emberből akit annak tartottam. Semmi értelme, a saját pszichés szegénységüket próbálják eltüntetni azzal hogy ilyeneket csinálnak.


Azt tanácsolom, hogy ne is figyelj oda rájuk. Az ilyenek attól kapnak vérszemet, és akkor verik földhöz magukat tiszta erőből, ha nem veszik fel azt a hatalmas szappanoperát amit megpróbálnak létrehozni.

2020. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok: egyet kihagytam. Ahogy eddig észrevettem az ilyenek akkor érzik nyeregben magukat, ha azt gondolják, hogy pár nyomorék pletyka elterjesztésével már "manipulátorok" lesznek, és az "oszd meg és uralkodj" elvet beképzelve maguknak megpróbálják játszani a császárt. Végtelen megvetést érzek az ilyenek iránt, nem is tudom hogy melyik embertípus zavar jobban ha a közelemben van. Szerencsére eddig mindenkitől meg tudtam szabadulni aki ilyen volt.
2020. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Irigység. Jobb érzésű ember az ilyet elkerüli, átlépi.
2020. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem pletykáról van szó. Hanem minden helynek meg van a "házirendje", és ha valamelyik szabály nem tetszik valakinek, de felhíják rá a figyelmét, hogy a többiek miatt ne szegje meg, utána suttyomban a több szabályt is meg szeg, olyant is aminek nyoma marad. Kamaszos lázadás, de felnőtt embereknél.
2020. jún. 27. 13:38
 5/14 anonim ***** válasza:
Ugyan az a nyomor, csak kicsinyes örömökre kivetítve. A pletyka csak az én példám volt értelemszerűen.
2020. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5 Annak örül, hogy mindenki más fejére szarik, és feszültséget generál?


Nem értem, nekem teljesen más kamaszkori lázadásaim voltak.

2020. jún. 27. 13:52
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezzel kompenzál valamit, amit ő belülről emészti. Ezek jó része a tudattalanban van, VAGY (!) ha netalántán tud is róla, akkor azt letagadja maga előtt is, és ilyen hülyeségekkel "nyomja el".
2020. jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szóval tudatalattija lázad?

De ha van benne feszültség, miért jó neki, hogy több feszültség jutt el hozzá is?

Vagy értelme nincs, csak sz@rik rá, mert amúgy is feszült?

2020. jún. 27. 14:03
 9/14 anonim ***** válasza:
Na ezt már tőle kérzdezd meg. Általánosan "elfogadott" dolgot mondtam, az esetek nagy részében az van a háttérben amit elmondtam. Hogy ezen belül mire oszlik személyenként, arról fogalmam sincs.
2020. jún. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9 Ok. Köszi!


De a kompenzálást nem értem ebben. Meg azt sem, hogy így milyen magánélete lehet.

2020. jún. 27. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!