Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mennyire volt reális, hogy...

Mennyire volt reális, hogy kommentek miatt az egész kérdésem törölve lett?

Figyelt kérdés
Kiírtam egy full normális kérdést, amiben kb semmi nem volt, ami a szabályzat szerint nem lenne megengedett. Viszont jött alá egy troll, aki először nagyon provokatív volt, rosszindulatú, na őt többször jelentettem is, de semmit nem csináltak vele. Majd válaszoltam neki, ő is válaszolt, majd végül átment hülyéskedésbe kb 2 oldalnyi válaszon keresztül, amiben már semmi rosszindulat nem volt, inkább csak iróniából írtunk egymásnak hülyeségeket. De tényleg semmi káromkodás vagy ilyesmi nem volt. Erre törölve lett az egész kérdésem. Szerintetek mennyire volt ez reális?
2020. szept. 15. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Ha igaz amit mondasz akkor 100% reális hiszen megtörtént.
2020. szept. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Amikor törölték a kérdést, nem kaptál valamilyen indoklást, hogy ez pontosan miért is történt?

Általában szokott jönni egy ilyen felugró ablak, amiben le van írva, hogy mi miért történt.

2020. szept. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jött ilyen felugró ablak, azt írták csak benne, hogy az xy kérdésem nem felelt meg az oldal szabályzatának, máskor tartsam be a szabályzatot. De szerintem minden kérdés törlésnél ez van, nem hiszem hogy mindenkinek valami egyéni okot írnak.

Viszont nem hiszem, hogy ténylegesen a kérdés miatt törölték, mert azzal semmi baj nem volt, több mint 6-7 éve használom az oldalt, tudom mi az amit törölnének és amit nem. Viszont a kommentek se voltak olyanok, maximum az elején a troll, de akkor is elég lett volna az ő kommentjeit törölni ha ez zavarta őket.

2020. szept. 15. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor még 12 éves fejjel itt kuncsorogtam egy ncore meghívóért, és kiírtam egy kérdést, és a törlésekor ott volt, hogy "ez nem kérdés, hanem kérés".
2020. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!