Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van itt olyan felhasználó...

Van itt olyan felhasználó akinek 100%-os válaszhasznosságija van? Vagy legalább 95?

Figyelt kérdés

2020. szept. 16. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Feltételezem, ha valaki új, és az elsö válasza hasznos, akkor igen.
2020. szept. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyenek, néhány jó válasszal ami után nem írtak többet. Régen még talán mérvadónak is tűntek ezek, amíg látható volt a százalékos értékelés, ezzel a 10%-ot lefedő zöld félkörökkel már úgysem figyeli senki.

Aki aktívan válaszol kérdésekre már nem lehet 90%-nál magasabb az értékelése mondjuk 500-1000 válasz után, mert az emberek nem hagyják. Ha kizárólag csak szubjektív kérdésre válaszolsz amit még külső forrásból származó linkkel alátámasztasz, akkor sem fogja mindenki elismerni azt. Vagy másnak nem tetszik, hogy neked jobb értékelésed van, vagy a kérdező nem hajlandó elfogadni a választ, vagy valaki el sem olvassa, hanem automatikusan lepontozgatja a kérdések alatt lévő összes választ.


Ezektől pedig folyamatosan csökkenni fog az értékelésed.

2020. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hete regisztráltam és 98%-ban adok hasznos választ.
2020. szept. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokáig volt 91% (sőt, 1000-en felül voltam még mikor 93% is), de nyilván nem lehet megtartani... Pontosan úgy van ahogy a #2 hozzászóló írja..

Sok a troll illetve az is aki érzelmi alapon értékel. Én amúgy csak a kérdezőnek engedném az értékelést és csak pozitívat. Tehát amelyik jó, azt fogadja el (akár többet is). Ha nem, akkor ignorálja. Sokkal valósabb eredményt adna, mert nem a százalékot, hanem a "jó válaszokat" kellene gyűjteni.

2020. szept. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy már kategóriánként külön van, mármint az összesített százalékot csak a saját profilodon látod, de simán lehet, hogy pl ha írsz közlekedésbe ott 90%-nak mutat, ha meg írsz számítástechnikába ott 80-nak.
2020. szept. 17. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt annyi valamikor.... Aztán belekeveredtem ebbe-abba :)
2020. szept. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, egyet értek veletek, velem is hasonló történt, a 96-os hasznosságomat sikerült tartanom kb 3 hónapig aztán nemrég válaszoltam egy kérdésre, a lényeg annyi volt, hogy bármilyen témában, műfajban ajánljunk neki filmeket. Leírtam vagy 15-20 filmet és lepontoztak, pedig direkt úgy írtam, hogy abban aztán volt minden, vígjátéktól elkezdve a fantasyn át a horrorig.

#4 én is csak a kérdezőnek engedném az értékelést☝🏻❤️

2020. szept. 17. 18:36
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én Ünnepek kategóriában jelenleg 100% -ban hasznosan adok válaszokat.


Viszont összesen írtam kb. 10 választ, ha többet írnék, akkor bizony nem maradna ez így. :D

2020. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!