Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak én vettem észre, hogy ez...

Csak én vettem észre, hogy ez az oldal is megváltozott az emberek miatt?

Figyelt kérdés

8 éve gyakorizok rendszeresen. Emlékszem, 11 éves sem voltam, suli után alig vártam, hogy hazaérjek, ugyanis itt próbáltam barátkozni, mert a suliban kiközösítettek. Bár nem jött össze, de ahányszor volt valami kérdésem bármivel kapcsolatban, kaptam rá válaszokat.


Az utóbbi 2-3 évben már minden kérdés alá benyögi valaki, hogy ''kamu.'' Ha véleményt kérek BÁRMIRŐL, az nyilvánvaló, hogy szar. Egy egyszerű kérdés alatt 8 oldalas viták sorakoznak, egyre elviselhetetlenebb az egész.


Tudom, hogy nem maga az oldal a hibás, de azért a moderátorok sem semmik. Ha egy embernek nem tetszik valami, magával ránt még kettőt, és ha valaki(k) meg akarnak védeni, (ami ritkaság) akkor a nap végére már egymást akarják megölni. Na, ilyenkor van az, hogy az egész kérdésemet TÖRLIK, mert hát egyszerűbb, mint minden választ átolvasni, majd szelektálni...


A poén már csak az az egészben, hogyha mégis veszik a fáradságot, hogy töröljék a provokatív, ''válaszokat'' akkor pedig meghagyják az én kommentemet, amiben megírom káromkodásmentesen a véleményemet, mert hát megvédem magamat. Na, és akkor jön egy jómadár, aki meg félreértelmezi az egészet, és azt hiszi az előttem szólónak írtam azt, és már megint belém áll.


Tisztában vagyok vele, hogy nem csak itt változik rossz irányba az emberiség, hanem máshol is, de legalább itt lehetne némi tolerancia másokkal szemben, de már alig van 1-2 készséges ember. Hiányoznak azok az idők, amikor itt leltem meg a lelki békémet...


2020. szept. 17. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb. 1 éve gyakorizom, ez már a második fiókom. Én ezzekkel a problémákkal alig találkozom, de ez azért van mert olyan kategóriákban válaszolok, ami egyáltalán nem megosztó és nincsenek ott érzelmi alapon lepontozó emberek, se trollok. Ezt a kamuzást pedig én sem értem.
2020. szept. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen kategóriákat olvasol? Én is elég sokat, de valahogy egyikben sem érzem jól magamat az ellenségeskedők miatt.
2020. szept. 17. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Rovarok és ízeltlábúak, Természettudományok, Helyesírás és néha a GYIK.
2020. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Jelentősen lejjebb tették a lécet mind a viselkedési és moderálási elvekben is. A lazább moderálás miatt jóval nagyobb lehet a szája a provokátoroknak, mert úgysem törlik őket, jóval több az offolás és spamelés amit már nem törölnek, cserébe azért hogy az aktivitás ne csökkenjen tovább.
2020. szept. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
A provokátorokat valóban nehezen törlik, de aki ezen méltatlankodik, és töröltetné őket - na, őt azért törlik.
2020. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
kamu kérdés! hiszem ha látom a bizonyítékot!
2020. szept. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!