Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak én érzem, hogy megváltozo...

Csak én érzem, hogy megváltozott a oldal és senki sem szól be és nem bántja a tagokat a igazság?

Figyelt kérdés

Soha nem szólnak be nekem a utóbbi időbe mi történt mi lett a kiképzett provokátorokkal akik mindig visszaszóltak ( írtak)? Úgy érzem,hogy nem csak engem érint..


Továbbá nincsenek érdekes kérdések mindig csak olyan kérdéseket olvasok amibe benn van a válasz amit még egy alapiskolás is meg tud oldani...mi lett itt?



2014. jún. 3. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Semmi, csak megszoktad, hogy mindenki milyen buta.
2014. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Arany kicsi szíve! Úgy sajnállak!

Tudsz-e róla, hogy nem kötelező ezt az oldalt látogatni?

2014. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem kötelező...ez igaz.


Szerintem le lettek tiltva a provokátorok azaz a trollok. Szerintetek is?

2014. jún. 3. 20:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még itt vagyok ! :D De már meg váltosztam xD
2014. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Te valamit nagyon benéztél,mert a szar emberek nem változnak,és van belőlük itt rengeteg. Kategóriafüggő is,mert énekem is volt pár olyan nap,hogy nem volt semmi negatívum,de minden csoda 3 napig tart.. Kis idő után újra visszaállt minden a régibe,jött a sok paraszt.De ez ,hogy "nem bántja a tagokat az igazság" ez felejtős :D
2014. jún. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azt látom, hogy a sötétség még mindig tágas ezen az oldalon és őket soha nem tiltják le, mert konkrétan nem sértik meg az oldal szabályzatát, csak végtelenül ostoba válaszokat írnak, amiért ugye nem tiltanak ki senkit.


A nagyobb szájú, féktelenül provokatív tagok valóban le lettek tiltva az idő során, de a rendszer is változott. Aki figyelte, az észrevette, hogy régen csak a regisztrációt törölték és hipp-hopp csinálhattál egy másikat, most már viszont az egész IP címet letiltják, ezért nehezebb " visszatérni " és a többség nem fáradozik.

2014. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miv'A ? Ne szojbe !
2014. jún. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!