Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek sem lenne hülyeség...

Szerintetek sem lenne hülyeség itt az oldalon egy ilyet?

Figyelt kérdés
Bevezetni itt az oldalon minden kérdésnél, kérdés alatt vagy mellett lenne egy kis szem és mutatná/számolná hogy hányan látták a kérdést? Kivitelezhető lenne?
2020. okt. 2. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk ez nem hülye ötlet, én nem volnék ellene. (nem mintha olyan erős információ tartalmat hordozna).
2020. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is jó ötlet, bár ahogy az első is írta, sok értelme nincs.
2020. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Talán a következő megújításkor.
2020. okt. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi értelme lenne?

Aki kérdez, választ vár.

Éppúgy semmit sem ér azzal sem, ha azt látja, hogy ketten nyitották meg a kérdést, mint azzal, hogy tizenketten, ha nem kap választ.

Ha választ kap, akkor meg mindegy, hányan nyitották meg.

2020. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem talán lenne értelme. És annak lenne értelme,hogy csak az értékelhessen aki hozzá is szól a témához?(csak kérdezem)
2020. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. Ennek már inkább lenne értelme. Bár a sok troll lepontozó így is maradna, csak írnának valami hülyeséget kommentbe és már pontoznának is lefelé mindenkit, ahogy most teszik (csak most hozzászólás nélkül).
2020. okt. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Akkor a hülyeséget is le lehetne pontozni
2020. okt. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. Igen, de hiába, mert a többi lepontozó a hülyeséget felpontozza és úgy veszem észre egyre több az ilyen lepontozó troll.
2020. okt. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!