Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ezzel mit lehet kezdeni?Kiírok...

Ezzel mit lehet kezdeni?Kiírok egy kérdést,odaírom hogy "tapasztalatok?" erre odajön és megkérdezi,hogy amit kiírtam az mi?Azt felpontozzák,aki érdemben hozzászól azt meg le.

Figyelt kérdés
Egyértelműen kötekedni akar.

2020. okt. 4. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Jelenteni kell a moderátornak.
2020. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha jelentem,meddig kell várni hogy töröljék?
2020. okt. 4. 19:54
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
Ezzel mi a probléma? Ha nem egyértelmű mindenkinek a kérdésed, akkor a te érdeked is, hogy olyan leírást adj amire a lehető legtöbben tudnak válaszolni. Ha felpontozták azt a kérdést ami arra utal hogy bővebben/értelmesebben is kifejthetnéd amit tudni akarsz, akkor nyilván többen is egyetértenek vele. Nem megsértődni kell ilyenkor, meg jelentgetni a válaszokat.
2020. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyértelműen ki van írva,hogy ezzel meg ezzel kapcsolatban mi a tapasztalat.Aztán ha azt sem tudja hogy mi az,akkor tapasztalata sem lehet.
2020. okt. 4. 20:03
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

El kell engedni a sztorit, ez a legtöbb amit tehetsz.

Hiába jelented ha fél-egy órán belül nem törlik akkor az azt jelenti, hogy nem találta szabályszegőnek a moderátor.


A #2 meg úgy beszél erről az egészről, mint akinek fogalma sincsen, milyen troll pontozgatások mennek itt évek óta.

2020. okt. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Kéne látni a kérdést.
2020. okt. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

ne vedd fel.

sok majom azon élvezkedik ha veszekedhet valakivel.

nem kell etetni a trollokat, csak reportolni. ha többen jelentik biztosan ki lesz törölve.

2020. okt. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is van hasonló tapasztalatom, hogy akármilyen tökvilágos a kérdés, mindig jön rá olyan, ami nem a kérdésre válasz, hanem megpróbálja kitalálni, hogy MIÉRT kérdezem és a feltételezett okra válaszol én meg csak nézek, hogy most minek írnak be hülyeségeket. Kiderül, hogy mert nem érti, hogy MIÉRT kérdezem. De nem tökmindegy? Hogy a halálba nem lehet megérteni egy kérdést és arra válaszolni? Pl.: https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__szokasok..

És sajnos olyat is gyakran látok, hogy tapasztalatokat kérdeznek, erre egy csomóan véleményeket írnak be, amik sokszor teljesen légből kapottak, csak mert az illető nem tudja elképzelni, úgyhogy lehülyézi a kérdezőt. Pl. valaki kérdezte, hogy baj-e hogy a babájának nem bio sárgarépát adott. Legalább húszan leugatták, hogy milyen hülyeséget kérdez, miért lenne veszélyes a sárgarépa a babára. Amikor évente szokott lenni olyan hír, hogy a répában felhalmozódó nitrit fulladásos halált okozott csecsemőknél, mert 3 éves kor alatt nem tudják még lebontani rendesen. De csak mert nem tudja elképzelni, rögtön hülyeség. És ez egy életveszélyes dolog, mert egyszer ne legyen szerencséjük. Sajnos a leghülyébbek a legarrogánsabbak, de ezzel nem mondok újat.

2020. okt. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

(Kicsit off, de összefügghet)

Akkor még a fentiekhez hagy tegyek még annyit hozzá: ha valaki kifejezetten bevált tapasztalatait írja le - ugyan az a kérdezőnek hasznos -, de a sok okoskodó, meg lepontozza. Lassan ott tartok, már nem merek tuti tippeket sem írni, mert a sok hülye lehúz, és úgy tűnik, mintha baromságokat tanácsolnék.

2020. okt. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
60%
Pofám leszakad!Válaszoltam egy kérdésre,valakinek nem tetszett a válasz,elkezdett kötekedni.Jelentettem,nem történt semmi.Jó, visszaszóltam a stílusában,és engem töröltek.Gyanús hogy a moderátor ,vagy rokona,ismerőse lehetett a kiscsávó.Ez így egy kalap s..r!Van valami felügyeleti szervük?
2020. okt. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!