Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha én kérem,hogy töröljék a...

Ha én kérem,hogy töröljék a kérdésem,akkor is jár a 6 óra megrovás?

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
6 óra megrovás kibírható. Amúgy fogalam sincs. Én azt se tudtam hogy lehet kérdést töröltetni.
2020. okt. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Milyen 6 óra megrovás?

Nekem már több kérdésem is törölték az évek alatt, de sose kaptam érte felfüggesztést vagy tiltást. Gondolom ha te kéred a törlést az sem von semmit maga után.

2020. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nemkaptál soha az még ,hogy lehet?

6 órán át nem írhatsz ki kérdést.

Válaszolni azt lehet.

2020. okt. 7. 11:34
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

3. Nem, sose kaptam ilyet, pedig tényleg volt már pár törölt kérdésem.

Ezt csak úgy tudom elképzelni, hogy valaki sok kérdést kiír és mindegyiket törlik (azaz sok kérdését törlik rövid időn belül), mint a válaszoknál is csak akkor tiltanak, ha már sok válaszod törölték.

2020. okt. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

- Kérdés törlésénél az első pár esetnél 6 órán át nem tudsz kérdést kiírni, a többi funkciót tudod használni ugyanúgy, míg ha kitiltanak, akkor semmit nem tudsz, örökre.

- A kérdező valószínűleg úgy érti a kérdés törlését, hogy odaírja a kérdése alá, hogy valaki jelentse be, hogy törölhessék, szerintem ha troll kérdés, akkor ugyanúgy jár a 6 óra a törlésért, ha nincs benne semmi szabálysértő, akkor pedig otthagyja a moderátor, mondván, hogy attól, hogy a kérdező (aki amúgy anonim) már nem szeretné látni a kérdését, az másnak (pl. olvasónak, vagy aki szintén ugyanazt tenné fel) bizony hasznos lehet, elvégre az oldal arra van, hogy minél több kérdés meglegyen. Ha végképp törölteni szeretnéd, akkor ott az e-mail cím, azon lehet írni, abban az esetben leszedik, de valszeg nem jár érte semmi. De ahhoz nagyon indokolt eset kell szerintem.

2020. okt. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

#4

Minden törölt kérdés után megvonják a kérdezési lehetőséged 6 óráig, de ezt te csak akkor veszed észre, ha kérdést akarsz kiírni. Bizonyára nem akartál abban a 6 órában kérdést kiírni, ezért fel se tűnt neked.

2020. okt. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!