Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak nekem idegesítő, hogy a...

Csak nekem idegesítő, hogy a gyk folyton kijavítja a kérdésem, mondván ez nem csEvegős oldal?

Figyelt kérdés
Őszintén, mire volt jó ez a változtatás?

2020. okt. 17. 14:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%
Mellesleg a GYK külföldi megfelelőin érdekesmód nincs ilyen röhejes szabály, ahogy ilyen típusú trollkodás sem.
2020. okt. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%

"És mi van, ha nem létezik ilyen program? Először is azt szeretném tudni, hogy létezik-e, és ha igen, akkor ajánljanak egyet. Most emiatt tegyek fel két külön kérdést?"


Mert a szabályzat azt mondja, hogy ne tegyél fel eldöntendő kérdést, és ezeket törölni is szokták, illetve szándékosan tiltva van a "Valaki" szóval való kérdezés, hogy ne eldöntendőt tegyenek fel. Ezen felesleges vitatkozni, mert az üzemeltető így akarja csinálni, akkor így fogja.

Ha megkérdezik hogy melyik program csinálja meg, és nincs ilyen, akkor az a válasz hogy nincs ilyen. Egy kérdésen belül le van tudva a válaszadás, nincs mellébeszélés.


"Vagy te, ha a munkahelyen..."

Irreleváns téma, ez egy online fórum és azon való kommunikáció, így csak arról kell beszélni, nem minden másról.

2020. okt. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
44%

12: Tehát ha a való életben kérdez így tőled valaki, akkor ott érthető, itt a GYK-n viszont érthetetlen. Világos.

Ideologizálgatni meg felesleges. Aki trollkodni akar, az trollkodni fog? Akárhogy teszi fel az ember a kérdést, bele lehet kötni és kiforgatni:


1. Létezik-e olyan program, amivel xy-t lehet szerkeszteni? - Létezik."

2. Melyik az a program, amivel xy-t lehet szerkeszteni? - Te idióta! Nem is létezik ilyen program. Miért nem nézel utána, mielőtt ilyen hülyeségeket kérdezel?"

3: Ajánlanátok olyan programot, amivel xy-t lehet szerkeszteni? - Ajánlanánk.

4: Olyan programot keresek, amivel xy-t lehet szerkeszteni? -Igen, olyat keresel./Keress!

5: Írjatok már olyan programot, amivel xy-t lehet szerkeszteni! (Ez így nem fog elmenni, mert nem kérdés.)


Tehát beláthatod, hogy hülyeség megmagyarázni, és normálisnak beálítani. Habár most tényleg olyan időket élünk, és affele tartunk, hogy lassan a normál viselkedés lesz a megvetendő, és a buggyant, aberrált pedig a tolerálandó.

2020. okt. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

javítás:


"Aki trollkodni akar, az trollkodni fog?" A végén nem kérdőjel van, hanem pont.

2020. okt. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Azt mondjuk nem értem, hogy ezt a sok káromkodást (idióta, hülyeség) meg lenézést (buggyant, aberrált) miért akarod belelátni, és úgy feltüntetni mintha minden egyes reakció ennyire szélsőséges lenne.

Az 1-3. példád eldöntendő kérdés, törölhetik. A 4. apróhirdetés, törölhetik, az 5. kérés és nem kérdés, törölhetik. A 2. van normálisan, és úgy feltéve, hogy nem lehet belekötni. A válasz stílusa meg a válaszadót minősíti, ahogy téged is a fenti jelzőid.

2020. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
15: Nem akarlak megsérteni. Én több IQ-tesztet is elvégeztem már magamon, az eredmény mindig 115-130 közöttire jött ki. Tehát nem számítok kiemelkedő észkombájnnak. De mégis, ha én ilyen kérdést olvasok, számomra kapásból lejön, hogy az illető azt szeretné, ha a válaszolók írnának neki olyan dolgokat, amik a keresése tárgyai. Annak ellenére, hogy nincs szájbarágósan így fogalmazva. De akkor ezek szerint én vagyok a buggyant, amiért ezek a gondolatok suhannak át rajtam, és nem az, hogy a kérdésre csak egy igent vagy nemet kell írni.
2020. okt. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én amúgy ezt a "Ne tegyél fel eldöntendő kérdést!"-dolgot sem értem, ahogy magát a definíciót sem. Minden kérdés eldöntendő, hiszen attól kérdés.
2020. okt. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Akkor valami kimaradt az általánosban, mert az eldöntendő kérdés egy kérdőmondat típus:

[link]

"Eldöntendő kérdések: Amikor igennel vagy nemmel válaszolhatunk"

2020. okt. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
53%
18: Ahogy azt is megtanítják általánosban, hogy legyünk következetesek, és ne játsszuk a hülyét direkt azért, hogy a másikat hergeljük.
2020. okt. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!