Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Téged melyik válaszok szoktak...

Téged melyik válaszok szoktak legjobban felhúzni?

Figyelt kérdés

Engem a "beszéld meg" -mintha nem ez jutna egyből eszébe a kérdezőnek és már nem tette volna meg, illetve mikor jól leszólják a kérdezőt.

Velem már előfordult,hogy jól leszóltak , nem azért mert értelmetlen kérdés volt hanem mert nem látták át jól a helyzetet és egyből írták a marhaságokat.

Meg egyébként is az emberek nehezen ismerik be hogy tévedtek és 85% nem fog változtatni a véleményén azért mert pár ismeretlen leszólta őket.


2010. aug. 9. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem is ezek, meg amikor véletlenül elirok vmit és akkor már jön is h "elöször ird le normálisan majd utána kérdezd"- ez annyira irritáló
2010. aug. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Jaja,ez engem is idegesít.Meg mikor "ez a legnagyobb gondod??"

Nem, ez az egyik gondom.

Olyan ostoba emberek vannak.

2010. aug. 9. 13:44
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
engem az,ha 15 évesen le "tini p i c s á" z n a k. csak azért mert sokan úgy viselkednek,azért nem kell mindengyiket egy kalap alá venni.nem azt mondom,hogy 50 évesként nézzenek rám,de nekem is lehet olyan kérdésem,ami érdekel,és szeretnék rá normális válszt kapni,nem csak olyat,hogy "menj reszeld a körmöd" vagy "menj barbiezni"
2010. aug. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

1 vok

jah...

ha nem tudnak a kérdésre válaszolni akkor ne irjanak ilyen hülyeségeket!!!!!

2010. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Engem, msn-en chat-en, skype-n, ilyesmiken az, hogy "értem".
2010. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Engem egyik sem szokott felhúzni. Annyira nem veszem komolyan. Ha tudok valamire válaszolni, akkor válaszolok, de sokszor csak olvasgatom és jókat röhögök. Ennyi :)
2010. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Engem is az ha belekötnek ah elyes írásba... normális választ várok erre meg ilyen hülyeségeket írnak... msnen meg van néhány dolog:D
2010. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: szerintem jogosan köthetnek belé a helyesírásodba...
2010. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Pl. az, ha valaki egy kérdéshez beírja, hogy "Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést."...
2010. aug. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én egyszer a vezetéknevemmel kapcsolatban kérdeztem valamit, erre egy olvasó azzal kezdett el pattogni, hogy az övé ritkább, kussoljak. :D Ez olyan szánalmas volt, hogy az már idegesített. :D
2010. aug. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!