Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi idegesít titeket a legjobba...

Mi idegesít titeket a legjobban, ami a GYIK használóit illeti?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem az itteni sok proletár idegesít. Nekem is vannak szegényebb ismerőseim, na de egyik sem ilyen mint itt egyesek... Persze lehet csak élőben fogják vissza magukat.
2011. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem a humor kategóriában a sok hülyeség. Ha valami humoros, akkor tegye fel, de ne ilyet, hogy "milyen nap van ma"
2011. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A sok buta kérdés, mint amit az előttem szóló is írt: Milyen nap van ma? Akik nem a kérdésre válaszolnak, csak trollkodnak, Akik nem tudják használni a Google-t, holott az első találat választ adna a kérdéseire. A kontár válaszadók, akik csak bebüfögik a saját rossz válaszaikat.

Továbbá néha az infarktus kerülget amikor tele van helyesírási hibákkal a szöveg.

2011. márc. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az Ezoterika rovatban lévők, akik csak a poén miatt járnak oda. Ha nem hisznek benne, akkor ne menjenek oda.
2011. márc. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne idegesitsen senkit ,mert ez az oldal azért van hogy mindenki az unalmes,stresszen pillanatait itt valamennyire kurigálja,s ha neked nem tetszik nelépj ide be,és ne vedd el másnak a kedvét.
2011. márc. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 PT-Daniel ***** válasza:

A sok tudatlan, aki annak ellenere, hogy halvany sejtelme nincs bizonyos dolgokrol megis szükseget erzi, hogy valaszt irjon.


Ill. a sok 13-15 eves a 18-as karikas kerdeseknel, akik a legidiotabb kerdesekkel tömik teli a forumot. Raadasul orankent ugyanazok a kerdesek ismetlödnek.

2011. márc. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem legjobban az idegesít fel, és ez az összes témakörre vonatkozik, hogy az emberek egyfolytában fúrják egymást, lenézik és ha nem magyarázod meg, hogy miért tettél fel egy kérdést addig b*szogatnak ameddig el nem mondod és addig nem válaszolnak. egyfolytában általánosítanak és úgy ítélik el a kérdezőt, hogy ő közben csak egy rövid kérdést tett fel.... például én egyszer feltettem egy olyan kérdést (oké, ez most hülye példa lesz meg nevetéses is, mert direkt viccből tettem ki a kérdést), hogy érettebbnek érzem magam a koromnál, ti is szoktatok ilyesmit érezni? és csak ennyit írtam, semmi magyarázatot, erre rögtön letámadtak, hogy milyen szánalmas vagyok, hogy biztos csak egy átlag hülyegyerek vagyok aki többnek érzi magát stb. közben meg semmit se írtam magamról :D na, ilyenekkel van tele a gyakorikérdések...
2011. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A sok buta kérdés, a sok buta válasz.

Akik csak szórakozni járnak a legkomolyabb témákba.

Akik engem szidnak, hogy nem merek felvállalni a felhasználó nevemet...

Ha félre írok egy szót, már jönnek a válaszok, hogy tanuljak meg írni!

Ha segítség helyett jön az oltás: Figyeltél volna 8.os biológián! (Higgyétek el, ott se mondanak el mindent...)

A 18 éven aluliakat leszólják, mert hogy ők mit értenek az élethez, meg hogy buták és felelőtlenek...

Viszont azt is bírom, hogyha egy 16 éves lány mondjuk, írja, hogy teherbe esett, nem a segítség jön, hanem az oltás, hogy mekkora ribanc, és nem kéne mindenkivel össze feküdni. (De könyörgöm, védelem mellett is történnek balesetek) De ha az anyuka írja ki,hogy a lánya 16 évesen teherbe esett, akkor mindenki rohan segíteni, egy rossz szót nem mer szólni.

2011. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!