Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi a titka a jó kérdéseknek...

Mi a titka a jó kérdéseknek itt Gyakorin?

Figyelt kérdés

Nagyon sok mindent szeretnék kérdezni, sok témában, de annak tudatában, hogy a kérdésem, a lehető legjobb formájában tettem fel.


A kérdések nagyrésze már megvan, de egy kérdést, millió féle képpen fel lehet tenni.


Milyen tanácsokat adnátok, a tényleg jó kérdésekhez, amire jó válaszokat is várnék el?


Mi a titka (itt Gyakorin) a jó kérdéseknek?


2020. nov. 3. 08:02
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%
10: Tehát hülyeségeket írok avval, hogy a szóban forgó kérdezési forma a való életben tökéletesen működik, csak itt az oldalon szeretik egyesek játszani a hülyét. És nyilván hülye vagyok, amiért nekem az ilyen kérdéseknél kapásból lejön, hogy az illető ajánlásokat szeretne, és nem az jut eszembe, hogy igennel vagy nemmel válaszoljak. Úgy látszik, én ilyen félresikerült torz idióta vagyok.
2020. nov. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
31%

Ne szívd mellre, amiket írtam, tizes, szerintem zárjuk le ezt a vitát, hiszen úgy látszik te nyugodt szívvel hülyézheted le mások kommentárjait, de a tiedet nem szabad. Valószínűleg magányos vagy, lelki gondjaid vannak, ezért inkább nem rúgok beléd én is.


Akkor tegyünk pontot a vita végére, igazad van, tökéletes vagy és bár minden felhasználó olyan lenne, mint te.


Bocsáss meg, ha megsértettelek!

2020. nov. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
25%
12: Nem, hanem az a gond, hogy egy dilettáns érvekkel alátámasztott, bugyuta dolgot akarsz normálisnak beállítani, egy ésszerű érvekkel alátámasztott normálisat pedig dilletáns bugyutának. Bár végülis ezen mit csodálkozom? Lassan a hétköznapi életben is affele haladunk, hogy a buggyant viselkedés tolerálandó, a normális pedig megvetendő. De ha jobban belegondolunk, tulajdonképpen csak nézőpont kérdése. A lapos Föld hívők szemében értelemszerűen a gömbalakú Föld hívők a buggyant hülyék.
2020. nov. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
46%
Te nagyon unatkozhatsz 13. XD
2020. nov. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
46%
Komolyan már hova tereled ezt a témát. XD
2020. nov. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
25%
14-15: Magadat járatod le, nem engem.
2020. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
46%
Te vagy 0 százalékon, nem én. XD Te járatod le saját magadat.
2020. nov. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%
A hasznos válaszadási arányom viszont nekem van feljebb.
2020. nov. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
46%
Azt se tudod, mi a nickem. XD
2020. nov. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
46%
Fogadjunk erre is reagálsz valamit, hogy tied legyen az utolsó szó xD
2020. nov. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!