Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit tehetek, ha nem kaptam...

Mit tehetek, ha nem kaptam választ a kérdésemre? (kiemelés után se)

Figyelt kérdés
Tettem fel egy kérdést, amire senki se válaszolt, pedig nem hiszem, hogy hülye vagy nehéz lenne...
2010. aug. 10. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ha 2x nem válaszoltak, akkor vagy nem tudják a választ vagy érdektelen a kérdés..

Ne erőltesd

2010. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

A kérdésed nem olvasta olyan, aki ezzel a végzettséggel rendelkezik, és hasznos tanácsot tudna adni neked. Én sem értek hozzá, de úgy gondolom, hogy magad is el tudnád dönteni, hogy amelyiket, ha elvégzed, találnál-e munkahelyet. Ez persze csak akkor érdekes, ha munkavállalás céljából végeznéd a tanfolyamot.

Találtam egy oldalt, nézd meg, hogy miket tanítanak és tájékozódj, hogy ilyen tudással mit tudsz kezdeni:

[link]

2010. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tudom, hogy mit tudnék egy ilyan tanfolyammal kezdeni, a kérdésem az lenne, hogy hol (milyen iskolában) érdemes megcsinálni és mi a különbség a DTP és a sima kiadványszerkesztő között. értem én, hogy esetleg nincs itt olyan, aki hasznos infót tudna adni, csak fura, hogy minden idióta kérdésre válaszolnak (sokszor olyan ír, akinek f*ngja sincs a témáról) és erre meg senki se írt semmit. (vagyis azóta mióta ezt a kérdést feltettem, már válaszolt 1 ember)
2010. aug. 10. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!