Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyiken ha egy megválaszolt...

Stella90 kérdése:

A gyiken ha egy megválaszolt kérdésemre újabb válasz érkezik, miután megválaszoltam, azt láthatom valahogyan?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 12:13
 1/8 A kérdező kommentje:
vagy utána megint egyesével kell végigkattintgatnom, hogy lássam?
2011. nov. 10. 12:14
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézz már egy kicsit balra is. Ott a gomb a válasz mellet, ha beikszeled, kapsz levelet minden új válasznál.
2011. nov. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
még friss vagyok itt nem kell bunkónak lenni. nem azért van ez az oldal, hogy megkérdezzek olyat, amit eddig még nem?
2011. nov. 10. 23:35
 4/8 A kérdező kommentje:
egyébként meg nem olyan kérdésre gondoltam, amit én tettem föl, hanem olyanra, amit csak megválaszoltam...ha utánam ír valaki, azt láthatom???
2011. nov. 10. 23:40
 5/8 A kérdező kommentje:
itt az oldalon belülre gondoltam, de látom ne. úgyhogy köszi :)
2011. nov. 10. 23:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Felülre kerül mindig az amire utoljára jött valami. Ennyi. Ezen felül max megjegyzed melyiknél hány válasz volt mikor utoljára nézted.
2011. nov. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Olyan kérdéseknél is beállíthatod az értesítést, amit nem te tettél fel. Amúgy meg, mint felül írták, a Megválaszoltjaid menüpontban utolsó válasz sorrendben visszafelé jelennek meg a kérdések, tehát nyomon tudod követni, mihez szóltak még hozzá.
2011. nov. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
egyébként hogy jegyezzem meg nem tudom hány oldalnyi kérdésnél, hogy hány válasz volt? :D egyébként köszönöm a válaszokat
2011. nov. 15. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!