Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Volt már veled olyan, hogy...

Volt már veled olyan, hogy ugyanazt a kérdést több hónappal később vagy máskor megint kiírtad?

Figyelt kérdés

Nem akartad kiemelni, hanem inkább megint kiírtad hogy meglásd milyen válaszok jönnek, mennyire különböznek az előző ugyanilyen kérdésedre adott válaszoktól.

Esetleg nem kaptál választ vagy nem voltál elégedett a válaszok számával/minőségével?



2020. dec. 3. 21:55
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Csak kiemelni szoktam inkább.
23 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiírom ugyanazt, akkor figyelmeztet hogy ez a kérdés már volt egyszer, szóval nem tudom
2020. dec. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pár szót megcserélve vagy egy kicsit átírva szerintem ki lehet írni. Ugyanaz marad a lényege, de a betűk a kérdésben nem 100%-ig ugyanazok.
2020. dec. 4. 04:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1: Ha kiemeled, akkor meg belédköt valaki, hogy minek emeled ki. Én egyszer volt, hogy feltettem egy kérdést, amire akkor nem jött értelmes válasz. 6 évvel később kiemeltem, erre valaki beszól, hogy minek emelek ki egy hat évvel ezelőtti kérdést.
2020. dec. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én válaszoltam egy saját magam által feltett kérdésre privátba úgy hogy azt hittem, hogy más valaki írta ki 🤣
2020. dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ilyen velem is előfordult már.. XD
2020. dec. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!