Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Gyakran küldesz privát üzenete...

Gyakran küldesz privát üzenetet valakinek ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, akik esetleg nap mint nap beszélgetnek, hanem meglátsz egy kérdést vagy egy választ és üzenetet küzdesz valakinek. Gyakran csinálálod? Milyen okból?

2020. dec. 14. 22:40
A kérdező szavazást indított:
Gyakran küldök, ha tudok válaszolni a kérdésre vagy hozzá fűzni valóm van a válaszhoz.
Gyakran küldök, ha szimpatikus a kérdés vagy válasz, ismerkedni szeretnék.
Gyakran küldök, mert szeretek oltogatni, hátha el küldenek a melegebb éghajlatra.
Néha küldök oltogatás céljából.
Néha küldök, ha tudom a választ a kérdésre vagy hozzá fűzni valóm van a válaszhoz.
Nem szoktam privát üzenetet küldeni, csak ha írnak nekem.
28 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Néha segítek privátban főleg ha pl valaki filmet keres vagy iylesmi, hogy hol találja meg amit nyilván nem ajánlott nyilvánosan kiírni.
2020. dec. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek nem, de másnak igen.
2020. dec. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Nem írtad opcióként: nem küldök üzenetet és nem válaszolok másokéra sem. Ha problémája van, akkor írja le a kérdés alá, hogy más is lássa a választ és tanuljon belőle. Ha meg nincs, nem érdekel a mondanivaló.
2020. dec. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor szoktam, mikor tudom hogy a kérdést törölni fogják, mert "letöltős".
2020. dec. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ritkán szoktam privát üzenetben ráírni másokra, de ha valaki ír nekem, arra mindig válaszolok. :)
2020. dec. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem, és azt sem szeretem, ha nekem írnak, sajnos egyelőre nem lehet beállítani, mint opciót, hogy ne tudjanak küldeni, pedig támogatnám.
2020. dec. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nem szoktam gyakran, mostanában nagyon keveset vagyok fent ezen az oldalon. Általában a kérdéseimre keresek itt választ vagy épp egy kérdést írok ki, de kifejezetten nézelődni nem szoktam mostanában
2020. dec. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!