Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem lehet megnézni hogy...

Miért nem lehet megnézni hogy ki szavazgat fel-le? Minek szavazgatnak le ok nélkül? Mire jó ez?

Figyelt kérdés
4es szinten vagyok sok idióta miatt, mert pontozgatnak le. Hasznos válaszokat adok több kategóriába, de hiába. Egyszerűen ezek miatt nem lehet szintet lépni. A moderátorok ezt nem tudják figyelemre venni,? vagy elvenni a leszavazatot ezektől az emberektől?
ápr. 27. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Lol. Nem tudom, hogy te miféle darázsfészkekbe nyúlkálhatsz, de engem nem szoktak ok nélkül lepontozni. Pedig szoktam trollkodni is, azt értelemszerűen lepontozzák. Részben értem a problémádat, mivel mindenkinek pontozta már le valaki itt az általa hasznosnak vélt válaszát, részben pedig nem. Gondolom te is pontozgatsz másokat le s fel, és ha számonkérné valaki rajtad ezek miértjét, korántsem lelkesednél arra válaszolni. Persze javíts ki, ha tévedek. Ez ilyen.:D
ápr. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom, hogy voltál-e moderátor vagy bármi olyan pozicióban, ahol az embereket kell rendben tartani.

Szegény itteni moderátoroknak az hiányzik.


Emellett szólásszabadságát, véleménynyilvánítását korlátoznánk ezzel mindenkinek.


No meg rengeteg meló lenne.


Vállald a publikus szerepléseddel, véleményeddel együtt azt, hogy nem mindenki fog egyet érteni veled.


Ám amíg rendesen megfogalmazod, nem személyeskedsz stb, hanem tényeket, példákat írsz stb addig a fene se fog lepontozni.


Ha le is pontoz: mit érdekel?

A szavak többet mondanak egy lepontozással szemben.


Ha pedig igazad van, emberségesen helyt állsz, a normális ember úgyis visszapontoz.


Én is felpontozom azokat, ahol a kommentelő semmi rosszat nem mondott, csak a kérdezőnek van cukorkából a lelke, lelki sérült.

Vagy nehezen lép ki a saját burkából, nem akarja elfogadni a tényt.

ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Scream85 ***** válasza:
32%
Amúgy én is megfigyeltem hogy vannak olyanok, akiknek ha nem tetszik a válaszod, hiába hasznos válasz a kérdést tekintve, előszeretettel lepontoznak...
ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%

Nem igazán látom át hogy milyen gyakorlati haszna van az 5-ös szintnek a 4-eshez képest.

Ha "szintet lépnél", akkor

- 75% helyett 100%-ot számítana az értékelésed

- 15 percenként írhatnál ki kérdést (30 helyett). És ennyi.

ápr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!