Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet törölni egy választ?

Hogyan lehet törölni egy választ?

Figyelt kérdés

Többször észre vettem már, hogy némely kérdésre adott válaszom törölve lett. (a rendszer jelzett, hogy változás van a megválaszoltjaim közt, de az én valaszom már nem is volt ott)

Ha válaszolok és netán elrontom vagy rossz helyre irom, nem tudom magamnak törölni.

Ha én kérdezek és nem tetsző választ kapok, azt sem tudom törölni.


2020. dec. 20. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak moderátor tudja törölni, jelentés után, ha úgy ítéli meg, hogy szabályt sért az adott válasz. Nem érdemes gyűjteni őket, előbb-utóbb tiltás a vége.
2020. dec. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak a moderátor tudja törölni a válaszokat.
2020. dec. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy se szabályt nem sértett egyik válaszom se, se sértő nem volt egyáltalán. Direkt átgondolom minden válaszom. Épp ezért fura, hogy egyszerűen eltűnt, ráadásul semmiféle értesítés nem érkezett róla.
2020. dec. 21. 00:02
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is volt már olyan, hogy úgy törölték válaszom, hogy nem volt sértő.


Értesítést csak a törölt kérdésekről küldenek.

2020. dec. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4 mert ha egy másik válaszolóval/nak írsz valamit, és az ő válaszát törlik, akkor a tiédet is, mert önmagában nem lenne értelme.

Itt egy példa:

1.válaszoló:..........

2.válaszoló: #1 nincs igazad.

2020. dec. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4. vagyok

Az rendben van, de nem ilyen jellegű volt, amit most említesz, hanem normális választ adtam a kérdezőnek címezve, mégis törölve lett.

2020. dec. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor passz!

Lehet csak véletlen volt. Vagy sokan jelentették. Nem tudom.

2020. dec. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!