Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy nezhet ki itt egy moderat...

Hogy nezhet ki itt egy moderatori felulet?

Figyelt kérdés
Teljesen ugyanazt a feluletet latja egy admin, mint mi felhasznalok? Vagy a monitoron folyamatosan porognek neki a kerdesek/valaszok? 😀😀 Hogy kepzeljem ezt el?
2021. jan. 1. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a kérdésekre a többi felhasználó ad választ - aki ugyanúgy nem tudja mint te -, így nem igazán fogsz erre választ kapni. A felhasználóknak nincs köze az oldal működ(tet)éséhez, hogy egyáltalán az üzemeltetéssel kapcsolatos kérdésre bárkitől választ remélj.
2021. jan. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én úgy képzelem el a moderátori felületet, hogy vannak ugye a kérdések, és a válaszoknál ők mindenki felhasználónevét látják, a válaszoknál van egy választörlő gomb, a kérdéseknél egy kérdéstörlő gomb, gondolom tudnak üzenetet küldeni a gyakorikerdesek.hu nevében, egy külön oldalon sorakoznak a jelentett kérdések és válaszok.

2021. jan. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is valami olyasmi lehet mint amit a második ír, elvileg egyedül a privát üzeneteket nem látják, illetve gondolom mindenki profilján is van nekik valami gomb amivel tiltani tudnak pl.
2021. jan. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, általában a fórummotorok úgy épülnek fel, hogy bizonyos jogosultsági szinthez extra vagy más gombok tartoznak a felülethez, belesimulva a design-ba. Például a jelentés gomb helyén nekik törlés gomb van. Vagy a bal menüsávban egy plusz menü a jelentésekről, hogy oda lehessen ugrani ahhoz a kérdéshez/válaszhoz amit épp jelentettek.
2021. jan. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ment mindenkinek a zold 😜
2021. jan. 1. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!