Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy itt a...

Miért van az, hogy itt a Gyakorin minden értelmes választ, véleményt, leírást lepontoznak?

Figyelt kérdés
Aki teljesen normálisan leírja az igazságot,csúnya szavak nélkül!,hogy mi a problémája az országnak,vagy az emberiségnek,felnőtt,élet tapasztalt emberek véleményt írnak,amiből sokat lehetne tanulni,pl.a túlnépesedésről,a romákról,a migrációról,a régi szocrendszerről,meg még sok sok közügyről,azt azonnal lepontozzák,sőt a moderátorok le is tiltják az adott támáról.De bezzeg hogy a melegek hogy közösülnek,meg a leszbik hogy nyalják egymást,az teljesen normális téma,de ha valaki pl.prolizik,azonnal megy a gyk tiltóba.

#letiltás #lepontozás #GYK moderátor
2018. nov. 13. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Na ja jól megragadtad a lényeget ,régi mondás megmondod az igazat betörik a fejedet
2018. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
xD
2018. nov. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 User-Agent ***** válasza:
38%
Engem is lepontoztak pedig csak a színtiszta igazságot vetettem a hívők elé. :))
2018. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
78%

Láom téged sem az eszedért szeretnek.


A szexualitás körben nyilván lehet arról beszélni ki mit nyal. :D

Az meg egész más kategória ha valaki prolizik.

2018. nov. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Na ezt én is kérdezhetném.:D
2018. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Az emberek sokszor nem az igazat akarják hallani, hanem azt, mit ők szeretnének. Én már belefutottam manifeszt elmebetegekbe is, akik beteges indulataikat itt élik ki. És hát persze az emberek félretájékozottak, tudatlanok, nem jól tudják azt sem, amiben hisznek.
2018. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Azt bírom nagyon, amikor alig jelent meg egy válasz, az írója egy-két hozzászólás után máris pánikol, hogy miért lett lepontozva, amit ő írt, ahelyett, hogy várna, míg többen is értékelik, mert az, hogy az első pár értékelés után hány százalékon áll, teljesen mindegy, az még úgyis ide-oda változhat, ahogy egyre többen értékelik. A másik típus meg az, aki ugyanebben az esetben a kérdezőt szúrja le, mintha csak az ő szavazata számítana, holott bárki bármit értékelhet. :D Én a pánikolókat mindig haszontalannak értékelem, az biztos.
2018. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Sokan egész egyszerűen megsértődnek, ha a vitapartnerük okosabb náluk és olyan észérveket sorakoztat fel, amire ők nem tudnak érdemben reagálni. Képzeld csak el, szegénykémnek mennyit utána kellene olvasni, hogy legalább képben legyen, aztán még ki is kellene alakítani a markáns ellenvéleményét, és alanyt, állítmányt egyeztetve kerek mondatokká formálni... Hát nem sokkal egyszerűbb ilyenkor a piros praclira kattintani? :)
2018. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 User-Agent ***** válasza:
39%
Mi a fene ez??? Az alulértékeltek gyülekező helye? :D Én csak a valamiben hívőknek szoktam kiselőadást tartani hobbiból, de végignézve a válaszokat... Öööh... Nem csoda, hogy alulértékeltek egyesek. B)
2018. nov. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%

Remélem, a kérdésed megjelenése óta eltelt idő elegendő volt arra, hogy belásd, milyen nagymértékben torzító állítás, hogy „itt a Gyakorin minden értelmes választ, véleményt, leírást lepontoznak?”

Messze-messze nem így van.

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__elelmiszerek__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomany..

és még rengeteg példa van arra, hogy nem igaz a teljes körre vonatkozó állításod.


Példáid a gyakorikérdések kategóriájának kis részét érintik, és véleményes kérdésekről és azok válaszairól írtál. A gyakorikérdések tiltja az ilyen kérdéseket, azzal indokolva, hogy nem létezik rájuk helyes válasz. Az más, hogy nagyon nagy többségüket nem törlik, a jelentéshez felugró ablakban sincs nevesítve. Viszont, aki ilyenre válaszol, vállalja, hogy – helyes válasz hiányában – így, úgy értékelik.

Feleselés sem alakulhatna ki, mert az üzemeltető tiltja: ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre. Mások válaszáról a véleményed a válasz értékelésével közölheted.


Házi feladat, számítástechnika, közlekedési szabályok, jogszabályok, barkácsolás, kert témakörökben adott válaszaimat nem szokták haszontalannak értékelni (a te elnevezéseddel: lepontozni; bár pontozni, pontot adni, vagy levonni, egy felhasználó sem tud).

2018. nov. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!