Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi a maximális szint, amit el...

Mi a maximális szint, amit el lehet érni itt Gyakorikérdéseken? Vagy nincs maximum?

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Az 5-ös szint a maximum.
2021. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2021. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Kérdésre: 5.

Amik kellenek hozzá:

• 180 napos regisztráció

• 250 válasz/50 kérdés

• Minimum 70% válasz hasznosság

• Maximum 3% törölt kérdés és válasz


De miért érdekel téged, hogy hányas szinten vagy? Ezek csak számok, nem ettől leszel okosabb. Az oldal eredeti célja az, hogy ha nem tudsz valamit, itt felteheted a kérdésed, és mások megválaszolják azt, segítenek. Nem verseny. Ugyanolyan ember leszel 5-ös szinten mint 1-esen. :)

2021. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%
Utolsó: Nem az volt a kérdés, hogy mennyi ilyen kérdés van még, vagy, hogy hol írják le. Annyi idő alatt amíg bemásoltad az összes linket már vagy 1000x le tudtad volna írni, hogy 5. Ahelyett, hogy te is csak osztanád az észt, inkább válaszolj. Egyszerűbb neked is és a kérdező számára is.
2021. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3%

Köszi a lepontozást :)


#5 voltam.

2021. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


2-esnek és 4-esnek is igaza van, rákereshettem volna mielőtt kiírom a kérdést, ezt általában meg is szoktam tenni, de most valahogy elmaradt :( Talán azért, mert most valamiért nem adta ki, miközben kiírtam, hogy van hasonló kérdés... (egyébként én felpontoztam mindenkit, a lepontozás valaki mástól jött)


3-asnak: csak kíváncsi voltam, hogy működik a rendszer. (Nemrég regisztráltam Gyakorikérdésekre, előtte sokáig csak olvastam a kérdéseket regisztráció nélkül).

2021. jan. 3. 18:50
 8/12 anonim ***** válasza:
5%
Ha kimaxolod a gyakorit, akkor a te szinted az őstroll lesz.
2021. jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Engem is húzzatok le nullára ám!!
2021. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Sőt...
2021. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!