Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi lesz a legendás, egyelőre...

Mi lesz a legendás, egyelőre sokunk által ismert "Ment a zöld kéz/pacsi!"-jellegű válaszokkal? Honnan fogják tudni a jövőbeli GYK generációk, hogy mire írhattuk? :D

Figyelt kérdés

2021. jan. 7. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

HA érdekli a jövő generációját, akkor majd utána néz, felkutatja.

Vagy sem.


Emlékszem, olvastam régebben egy blogot, ahol az magyar szavakat kellett magyarázni angol anyanyelvűeknek, és hogy hogyan fordítanák. Rákérdeztek, hogy mi az a "tök jó", az mitől "pumpkin good", hogy ennek nincs értelme. És erre egy 27 éves magyar pasi, aki mellesleg kiváló angolos próbált magyarázatot adni, de tévedett ő is. Én még emlékszem (amit aztán oda is írtam) a tök, az a tökéletes rövidítése, tehát a tök jó, a tökéletesen jó rövidítése, semmi köze amúgy a tökhöz. Nem kellett hozzá harminc év, már nem tudják.


Gondolod, érdekelni fogja a jövő generációját ez a zöld kéz/pacsi dolog?

2021. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kisilabizálható.
2021. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha a jövő generációját nagyon fogja ez érdekelni, megnézhetnek majd régebben készült képernyőfotókat erről az oldalról.

Azokon a képeken látszódni fognak a kezeket ábrázoló ikonok, amikkel pontozni lehetett. :D

De akár az is megtörténhet, hogy valamikor majd újra meg fog változni a Gyakori Kérdések kinézete és újra kezeket láthatunk majd (habár ezt nem tartom valószínűnek).

Éljen soká a Gyakori Kérdések! :D

2021. jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Valóban talán nem a világ legegetrengetőbb problémája ez... Csak felmerült bennem a kérdés. :D
2021. jan. 8. 16:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd megkérdik, hogy mit jelentett, és mi válaszolunk.
2021. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!