Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem terveztek a jövőben...

Nem terveztek a jövőben blacklist-et kulcsszavakra/szavakra, amiket a kérdés tartalmaz?

Figyelt kérdés
Arra lenne szükség, hogy legyen egy tiltólista és ami kulcsszavakat (vagy inkább csak szavakat) tartalmazza a kérdés, azokat ne jelenítse meg. Unom a sok idióta kérdés olvasását, amire fél perc kikeresni googleban a választ, amire pedig eljutnák egy értelmes kérdés megválaszolásához, elmegy a kedvem az egésztől. Szerintem ezzel nem csak én vagyok így.

2021. jan. 10. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem lesz ilyen, mert ha belegondolsz, az oldal jelenlegi szerepe is sokszor az, hogy amit lusták az emberek Google-ben megkeresni, azt megkerestetik itt másokkal. Közben a reklámokat listázza az oldal, és ebből bevétele lesz.

Egyértelmű, hogy nem fogja magától elvonni az oldal a bevételszerzés lehetőségét, és elirányítani Google-re saját magáról a látogatókat.


A te dolgod pedig jóval egyszerűbb: nem veszel tudomást róluk és nem kezdesz válaszokat írni olyan kérdésre, amire nincs értelme. Egyszerűen átugrod az ilyet és keresel mást, ami valós probléma és valós választ igényel, nem a Google találatainak linkelését.

2021. jan. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Cenzura demokraciaban? Azt hogyan? Szokd meg, hogy az eletben vannak neked nem tetszo dolgok!
2021. jan. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Cenzúra az lenne, ha senki se látná, nem engedné kiküldeni. Itt te állítanád be, hogy mivel nem akarsz foglalkozni. De egyes elég jól kifejtette, valószínű igaza lesz.
2021. jan. 10. 12:10
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


Megoldva, jó tudni h ilyen is van.

2021. jan. 12. 15:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!