Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ez a fajta megnyilvánulás...

Ez a fajta megnyilvánulás szabélysértő?

Figyelt kérdés

Ezt írtam:


"Hát ez az, ami nem szimpatikus a nőkben. Úgy tesznek, mintha ártatlan, konzervatívak lennének, és halálra vannak sértődve, ha a szex szóba kerül, közben meg sokkal bevállalósabbak annál. De ezt csak egy szűkebb réteg tudja.


Tisztelet persze a kivételnek"


----------


Ilyen véleményt írhatok, vagy ezt sem lehet?


2021. jan. 10. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem szabalyserto, de szanalmasan ostoba. Tipikusan olyan embere, akit visszautasitottak es most 'nogyulolo' lett.
2021. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem zavar a visszautasítás, és nem is gyűlölöm a nőket. De most nem ez a kérdés. Akkor nem szabályszegő. Ok, köszi. Bár a jövőben az ilyen vitákból is igyekszem kimaradni.
2021. jan. 10. 22:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lenne az igazság szabálysértő. Ez kb. olyan mintha megkérdeznéd szabálysértő-e leírni azt hogy a nap reggel felkel.
2021. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik ezen az oldalon, nem igazán lehet kritikát megfogalmazni. Szóval már nem tudom, mit kellene írnok, ha valamivel nem értek egyet.


Teljesen normális, humoros kritikai írást is töröltek már.

2021. jan. 12. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!