Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Beszélgettem pár emberrel itt...

Beszélgettem pár emberrel itt ,eddig az üzenet mellett ott volt a neve,most viszont csak egy random számsor van betűkkel helyette, vajon törölte magát az illető vagy tiltott ?

Figyelt kérdés
2021. jan. 13. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet tudni, hogy ő szüntette meg a regisztrációját, vagy hogy a moderátorok tiltották-e ki.

Ha ő tiltott volna le téged, arról nem kapnál semmilyen üzenetet. Továbbra is tudnál üzeneteket küldeni neki, de ő egyszerűen nem kapná meg azokat soha, így nem is válaszolna rájuk.

Egyébként az is lehet, hogy csak 24 órára került korlátozásra a profilja, például spamelésért.

Amíg én voltam korlátozva 24 órára, nekem sem lehetett privát üzeneteket írni.

Abban biztos lehetsz, hogy nem tiltott le téged az illető.

Valószínűleg kitiltották, vagy végleg törölte a regisztrációját.

2021. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A számsor alapján a fiók törölve lett, ilyenkor a felhasználónév helyett egy másik (a fiókot adatbázisban jelölő) azonosító kerül feltüntetésre. Ha csak korlátozva lenne, ugyanúgy láthatnád a nevét, egyedül ő nem tudna a korlátozás idejéig üzenetet küldeni.
2021. jan. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!