Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért cask 18 év fölöttiek...

Miért cask 18 év fölöttiek látogathatják itt GYIKon a Szexualitás kategóriát?

Figyelt kérdés

Engem már rég nem érint a korhatár, bár 18 alatt is többször előfordultam itt.


De fölteszem a kérdést: A Gyakorikérdések.hu nem azt a célt szolgálja, hogy tudatlanságunkat orvosoljuk?

"Amit máshol nem mersz.. mit megkérdezheted" - volt a régi szlogen.

És melyik korosztálynak van a legtöbb kérdése a szexualitással kapcsolatban? Melyik korosztálynak van a legnagyobb szüksége a szexualitással kapcsolatos tudásra?


Nap mint nap látok olyan kérdéseket, amikben kamaszok, tizenévesek olyan dolgoakt kérdeznek, amik tapasztalt fejjel persze röhejesnek tűnnek, de ez az ő világukban teljesen legit kérdés. Kortársaik sem tudják rá a választ.. a szülőjétől meg mégis ki kérdezett valaha is a maszturbálásról vagy aktív szexuális életről?

Kétségek gyötrik őket, buta elképzeléseik vannak a szexualitásról és itt lenne egy fórum ahol választ kaphatnának kérdéseikre, erre szisztematikusan törlik és tiltják őket innen.


Nem önellentmondás ez? És ezzel a hozzáállással még csodálkozik bárki, hogy továbbra is tudatlanok maradnak és butaságokat képzelnek a szexualitással kapcsolatban?



2021. jan. 13. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem tiltanak senkit csak aki odaírja a kérdésbe a korát, ami 18 alatti. Hidd el, több itt a kamasz, mint amennyit gondolsz. Válaszokban is szeret mindenki más kort, más adatot megadni. Én folyamatosan más kort írok. Így szoktam meg. Már kb 1000 kérdésre válaszoltam. De ha itt akarsz ismerkedni 18 alattiakkal akkor nagyon gáz vagy
2021. jan. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Nyílt titok hogy a nagyrészük kamasz.
2021. jan. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
38%
Nagy részük kamasz de sok itt a pedofil is.
2021. jan. 14. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak olvasgass a kérdések között. Nem nehéz rájönni,hogy a többség kb 12 év körüli hülyegyerek,a másik kategória,aki ugyan idősebb,de azon a szinten van. Vannak itt még pedok,perverzek,szóval a legalja.
2021. jan. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemzetközi szabalyok.
2021. jan. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gyk feladata a felvilágosítás és a felelősség a fiatalkorúakkal kapcsolatban, hanem a szülőké.
2021. jan. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak alapvetően ez az egész rendszer, lépj vissza ha nem vagy 18, na vajon hányan tesznek így a 18 alattiak?
2021. jan. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!