Kezdőoldal » Utazás » Európa » A pripjatyi 30km-es zóna...

A pripjatyi 30km-es zóna látogatható turisták által?

Figyelt kérdés
Gondolom, vmilyen kormányzati vagy katonai engedély kell a belépéshez.
2020. dec. 16. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szervezetten igen, vannak erre szakosodott, engedélyekkel rendelkező utazási irodák megfelelő szervezett utakkal.

Önállóan nem mehetsz.

2020. dec. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D. Brasco ***** válasza:
100%
Igy van,szervezett utak vannak.Azokkal a legegyszerübb menni,nyilvan csinalhatod egyedi szervezesben is de egy igazi kinlodas raadasul többe is kerulne.
2020. dec. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen lehetséges. Magát a betonszarkofágot nem közelitheted meg de eggyébként teljesen látogatható.
2020. dec. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szervezett úton látogatható. Régebben sem volt olcsó, de mióta készült egy folytatásos sorozat róla, elég sokan úgy érzik, valódi élmény.

Bár szerintem Kijevben értelmesebben tölthetnéd el az idődet, mint a prérin Geiger-Müller számlálóval bóklászva.

2020. dec. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

@4 Csernobil szerintem saját jogán is érdekes és tanulságos élmény, egy napot bőven megér.


Eljutni kimondottan könnyű, van 6-8 államilag jóváhagyott iroda, amelyik szervez ilyeneket, az alap túra egy napos, de vannak egészen extrém verziók is, amelyek nagyon közel visznek a reaktorhoz, meg tartalmaznak helyi hotelben alvást, nyilván jóval drágábban. Ukrán viszonylatban eleve nem olcsó móka, a sima egy napos út egy darab, az erőmű kantinjában elfogyasztott egyszerű (nekem talán borcs meg rántott hús - krumplipüré volt) ebéddel is 30k körül mozog.

2020. dec. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!