Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha van ismerkedés kategória,...

Ha van ismerkedés kategória, akkor adok-veszek miért nincs?

Figyelt kérdés
Max leszűkítenék hogy autót/ingatlant itt ne lehessen, de pl apróbb dolgokra olyan jó lenne
2021. jan. 15. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert az ismerkedés kategória nem konkrétan egy ismerkedős topik, hanem ismerkedéssel kapcsolatos kérdések kiírására szolgál.


Ugyan úgy ahogy írhatsz ki autóeladással kapcsolatos kérdéseket autós kategóriába, elektronikai termékek eladásával kapcsolatos kérdéseket elektronikus eszközök kategóriába.


De ez továbbra sem egy adok veszek hirdető oldal...

2021. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A társkeresés kategória szerinted micsoda?!
2021. jan. 15. 14:37
 3/12 anonim ***** válasza:

Akkor neki futok még egyszer, mert bár ugyan ezt leírtam az első hsz-ban is, úgy látszik nem fogtad fel.


A társkeresés kategória nem arra szolgál hogy társkeresési szándékkal írjon ki kérdést, hanem hogy társkereséssel kapcsolatos kérdéseket tegyenek fel.


Egy példával is szemléltetem neked hogy könnyebb legyen megérteni:


Társkeresési szándékkal kiírt kérdés:

"29 éves nő vagyok, valakinek lenne kedve ismerkedni?"


Társkereséssel kapcsolatos kérdés:

"Szerintetek X vagy Y társkereső applikáción lehet jobban ismerkedni?"


Teccikérteni'?

2021. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

🤦‍♀️

Sporttárs keresés miegymás szerinted micsoda?


Amúgy ügyes érv lett vna :P

2021. jan. 15. 14:47
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a moderátorok észre veszik ezeket a kérdéseket, vagy valaki bejelenti, általában törlésre kerülnek. Sakk-matt.
2021. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2021. jan. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért nem? Mindkettő apróhirdetésről szól, amit tilt az oldal szabályzata. A te kérdésedre is pontosan ugyanaz a válasz: az oldalnak semmi előnye nem származik abból, hogy ingyenes felületet adjon adásvételre vagy cserére, mikor az összes ilyen jellegű oldalnak pont abból van bevétele, hogy felületet ad és jutalékot kér az ilyen hirdetések lebonyolításáért.
2021. jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ott a kérdés az hogy jó lenne-e ha lenne, én pedig azt kérdezem hogy miért nincs mikor ismerkedni meg lehet
2021. jan. 15. 15:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Pápá!👋
2021. jan. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én csak azt nem értem, hogy értékelni miért nem lehet ott...
2021. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!