Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit szóltok az új kategóriához...

Mit szóltok az új kategóriához (Ismerkedés)? Ezek szerint akkor ezentúl lehet ismerkedésre is használni az oldalt?

Figyelt kérdés

2020. máj. 13. 10:14
A kérdező szavazást indított:
Tök jó
Hidegen hagy
32 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen, használhatod ismerkedésre is :)
2020. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 GyakoryKrisztina ***** válasza:
84%
Nekem tetszik!
2020. máj. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Tevenyereggyarto ***** válasza:
84%
Mondjuk ez fura. Eltüntek az emberek %-jai és ezek a zöld pipák maradtak így fokozva kicsit az anonimitást mert elvégre ez egy “kérdez-felelek” oldal ugyan akkor bekerült egy ismerkedés kategória. Jó ez az új kategória, eddig is sok kérdés volt ami oda való lett volna csak nekem furcsán hat ez a “jelenség”.
2020. máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Gyakorikerdesek.hu válasza:
Igen, lehet ismerkedésre használni az említett kategóriát, a szabályzat betartása mellett.
2020. máj. 13. 10:33
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
3/4 Szerintem nem jókedvükből találták ki azt a fület. Legalább oda fognak tömörülni ezek a kérdések. Igen, eredetileg nem erre volt való az oldal, de sokan arra használták, így ez a legjobb megoldás.
2020. máj. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Csak nem értem miért nem a facebookon ismerkedik a sok tizenéves..és miért itt???Miért itt kellett egy ilyen gyalázat funkciót bevezetni.Ez az oldal nem erről szól,soha nem hittem volna hogy ilyen szinten szétbarmolják ezt az oldalt.
2020. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6


Neked az miért fáj? Teljesen különálló kategória, akit nem érdekel, az be se néz, és kész.

2020. máj. 13. 16:46
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Azt hiszem a kérdésedre válaszoltam,véleményt kérdeztél,nekem ez a véleményem.A következő ilyen remek fejlesztésnél már lesz társkereső kategória is?Vicc...
2020. máj. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem jó ötlet :) Örülök hogy figyelembe vették hogy igény van rá :)
2020. máj. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úgysincs rám "kereslet", szóval oly mindegy.


A lányokat meg eddig is szőnyegbombázták privikkel.


20F

2020. máj. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!