Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi itt a kedvenc kategóriád...

Mi itt a kedvenc kategóriád és miért?

Figyelt kérdés
2021. jan. 18. 20:10
1 2
 1/11 anonim válasza:

Emberek, Ezotéria, Tini párkapcsolatok, Ismerkedés, Szexualitás.

És azért, mert ezekben vannak a legjobb kérdések általában :D

2021. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Emberek, Szórakozás, Egyéb
2021. jan. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Otthon - mert sokszor hasznos dolgok vannak benne, és én magam is nemrég költöztem.


Közoktatás - mert egyetemista vagyok.


Kultúra közösség - népszokások, etikett, nyelvek - sok érdekességet lehet olvasni, különösen a népszokásokban. Kár, hogy viszonylag kevés kérdést írnak ki.


Utazás - ez általában akkor, ha eszembe jut egy ország vagy város ami érdekel, és kíváncsi vagyok az emberek véleményére.


Emberek - lakóhely - néha előfordulnak érdekes kérdések, de ezt a kategóriát ritkábban látogatom.

2021. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A fő kedvencem: az Egyéb.

A továbbiak: Egészség, Szórakozás, Állatok - hogy csak néhányat említsek.


Néhány kategóriát csak olvasgatok. PL: Üzlet és pénzügyek, Családi kapcsolatok, Emberek.

2021. jan. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyék kérdések és Emberek kategória a két kedvencem, ott tudok a legtöbb kérdésre válaszolni. :D


Habár sajnos van néhány besavanyodott idióta, akinek nincs jobb dolga, mint a Humor kategóriában szídni a másikat azért, mert szerinte nem vicces a kérdése vagy a válasza. -.-

2021. jan. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Néha bemegyek a szexualitás kategoriába és rákeresek ismertebb emberek nevére (főleg fiúkéra) és megnézem mit írnak róla és sokszor jót röhögök.
2021. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Felnőtt párkapcsolatok, szexualitás.
2021. jan. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tudomány, mert szeretem a tudományt. És szexualitás, mert vannak érdekes és vicces kérdések is.
2021. jan. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szexualitás volt. De, sajnos az a kategória egy igazi minőségromláson esett át.

Ma már meg se közelíti a 10 évvel ezelőtti szintet.

2021. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10 évvel ezelőttit? Még az egy évvel ezelőttit sem. Én egy éve kezdtem olvasgatni, de ahhoz képest is rengeteget esett a színvonala.
2021. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!