Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen kérdéseket tegyek fel...

Milyen kérdéseket tegyek fel itt a GYK-n ?

Figyelt kérdés
Viszonylag új a regisztrációm, és összesen csak 7 kérdést tettem fel eddig. 50 kérdés kellene a következő szintig, ami számomra nagyon sok. Inkább válaszolni szoktam,( 153 válaszom van). Milyen kérdésekre válaszolnál szívesen, vagy mivel kapcsolatban, milyen kategóriában? Nekem nem jut eszembe most semmi. Vagy inkább ne eröltessem a kérdéseket, csak ha tényleg meg akarok tudni valamit?

2021. jan. 23. 03:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tanácsolnám, hogy inkább csak akkor kérdezz, ha valamit nagyon szeretnél megtudni, hiszen az oldal ezzel a céllal jött létre.

(Jó ott a humor, ami nem épp azért van, oda bármit írhatsz...)


Egyébként nekem a válaszaimból lett meg a szint, a mai napig nincs meg az 50 kérdés.

250 válasz VAGY 50 kérdés kell az újabb szinthez, a válaszokkal hamar meglehet. :)

2021. jan. 23. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy versenyoldal, ahol ha elérsz egy szintet, valami nyereményt kapsz.
2021. jan. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a feltétel a szintlépéshez vagylagos: vagy a válaszok számát kell elérned, vagy a kérdésekét, de mindkettőt nem kötelező.

Ha nincs valós kérdésed, ne növeld felesleges az üres, semmitmondó, segítséget nem igénylő kérdések számát. A többiek kérdéseire válaszolással viszont növelheted a válaszaid számát.

2021. jan. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél fel egy kérdést arról, hogy milyen kérdést tegyél fel, hogy megtudd milyen kérdést tegyél fel a gykn.
2021. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!