Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem tiltja a moderátor...

Miért nem tiltja a moderátor azookat, akik úgy válaszolnak, hog "A google a barátod"?

Figyelt kérdés
Ez egy kérdezőoldal, és nem bűn az, hogy ha valaki nem tud valamit, megkérdezi olyasvalakitől, aki netán tudja. A kérdés az ilyen ősi módszer, és aki kérdez, nem biztos hoogy trollokra kíváncsi.
2021. jan. 30. 17:27
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

A googlerek általában feszkót vagy frusztrációt vezetik le, vagy a fölényüket élik ki. Általában egyébként tanulmányaikat folytató fiatalok ők.


Azzal magyarázzák, hogy valakik azért kérdezik itt meg, mert lusták megkeresni a googleban. Pedig mindig is az volt a természetes, hogy ha valamit nem tudunk, megkérdeztük valakitől, aki tudja.

2021. dec. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nem ment át a lényeg akkor. Mikor valaki képes olyan szintű dolgot megkérdezni, hogy milyen színű az ég, és teszi ezt minimum 5 mondatban, mellé 5 kulcsszóval, ahelyett, hogy a keresőbe annyit bevág, hogy " az ég színe " akkor nem csoda, hogy pára furán néznek rá, hogy többszörös " munkát " fektetett valami totál egyszerű dologba.
2021. dec. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Azért ez egy túlzott és szélsőséges példa. Ilyen, hogy milyen színű az ég, nem szokott lenni. Max trollkodásból, de ha ezt valaki komolyan is veszi, hát az nem googler, hanem rosszabb.
2021. dec. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Jó, most épp csak írtam valamit, de hétvégéről valós példa pl valamelyik híresség korát kérdezte valaki. Szó szerint annyit kellett csinálnom, hogy a kérdésből felhúztam a nevét a google ablakba és ott volt a konkrét válasz, ami csak be kellett másolnom.
2021. dec. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Az nem biztos hogy oktalan volt. Én is kerestem már rá híresség korára, azt nem volt kint. Pedig a googleban kerestem rá. De néztem discogs-en, az adatlapja biographyáján, stb. Nem mindenkié van kiírva, ha valaki meg nagy rajongója, az tudhatja innen onnan. Nincs baj azzal, ha megkérdezik tőle.
2021. dec. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ezzel arra próbáltam rávilágítani, hogy pl itt van te is kezdésnek rákerestél... nos sokan ennyit nem tesznek meg, meg sem próbálják.
2021. dec. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Én ezt értem, de senkiről nem tudjuk megállapítani hogy rákeresett e, mielőtt feltette a kérdést, hogy a kedvenc híressége pl. hány éves, és megy az automatikus feltételezés, hogy nem tette, és ezért írta ide, majd egy kiadós googlerkedés.
2021. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!