Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem válaszolnak a...

Miért nem válaszolnak a moderátorok az email-re?

Figyelt kérdés
Többször olyan kérdésem törölték ami egyszerű kérdés volt. Semmilyen szabályt nem sértett, de persze nem írták oda milyen szabályt sértett, csak törölték. Törlés után ott volt hogy: moderator@gyakorikerdesek.hu -ra lehet írni. Írtam többször, de válasz nem jött. Nektek visszaírtak már?
2015. nov. 23. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer visszaírtak már, és igen, azok, akiknek a kérdéseiket törölték, 100%-ban meg vannak győződve arról, hogy a kérdésük semmilyen szabályt nem szegett meg..........
2015. nov. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Válaszolnak.
2015. nov. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is visszaírtak miután emailt küldtem plussz facebookon is rájuk irtam xd am ha nem jelenti senki a kérdésed akkor nem törlik. Elvileg. De mondjuk ja irhatnák h ki jelenti és mi a szabálysértés.
2015. nov. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha provokatívan írsz, akkor visszaírnak, egyébként nem jellemző.
2015. nov. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem válaszoltak még aznap. Nem írtam provokatívan, tisztelettel kértem, hogy magyarázzák el, mi a probléma vele, mert mindig külön odafigyelek, hogy ne legyen rasszista, sértő, ne legyen ugyanaz a kérdés már feltéve az oldalon stb. Kiderült, hogy nem is a kérdésemmel volt a baj, hanem a rá érkezett válaszokkal, sokan rasszista választ írtak rá, "és én mégsem jelentettem", szóval azért törölték a kérdésem, mert nem jelentettem a rá érkező válaszokat. Ezek szerint kötelességem jelenteni, amit nem tudtam.

Lehet, hogy pont annak nem válaszolnak, aki pattogni kezd, vagy hasonló. Akin látják, hogy azért ír emailt, mert sérti az önérzetét.

Amúgy nem, nem írják oda, hogy mi a gond a kérdéssel, én is elolvastam többször, hogy jó, de illett volna odaírni :D De valószínűleg nem írnak minden lehetséges esetre egy üzenetet, amit megjelenít az oldal, mikor rá akarsz csatlakozni, az hosszas munka lenne, s mindig figyelnie kellene az oldalnak, hogy miért is jelentették a kérdésedet, milyen üzenetet generáljon neked, ezért csak egyetlen általános üzenetet jelenítenek meg.

2015. dec. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már válaszoltak. De volt, hogy nem, pedig hasonlót kérdeztem.


Bizony, hogy töröltek olyan kérdésemet is, amit -szinte szóra ugyanazt- másnak, később nem.

Biztos embere válogatja, nem tudom.


Kértem már félreírt szó javítását; azt is hamar megcsinálták rendesen.

2015. dec. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!