Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan tudom a gyakorikérdések...

Hogyan tudom a gyakorikérdések.hu-n a korábbi keresett szavak listáját törölni?

Figyelt kérdés
a jobb felső sarokban levő négyzetre gondolok ami mellett a nagyító rajza van

2021. jan. 31. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem az oldal, hanem a böngésződ funkciója. Vagy az előzmények törlése funkciónál bejelölöd, hogy a keresőmezőket és űrlapmezők mentéseit is törölje (ezek a szövegdobozok, amikbe beírtad a szöveget és megjegyezte), vagy pedig kézzel tudod törölni.

Az első módszer az összes oldalon beírt összes szöveget törli, a kézi pedig csak a kijelölt szöveg az alábbi módon: elkezded beírni a szöveget a dobozba (vagy egérkattintás a dobozba feldobja a listát), majd a szöveget kijelölöd úgy, hogy a lefelé mutató nyíl gombjával kiválasztod, és kijelölés után a SHIFT+DEL kombinációval törölheted.

2021. jan. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy bamba vagyok.

katt,.... listából kiválasztom....kijelölöm..... SHIFT+DEL....és minden marad a helyén. :(

Egyéb ötlet?

2021. jan. 31. 17:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Majdnem jó. Amikor beírod a szöveget és kijelölöd, nem kell kiválasztani, csak kijelölni. Lenyomod a lefelé nyilat és kékkel kijelöli, ekkor törölhető csak. Tehát ne válaszd ki (kattintás vagy enter), ne tegye be a szövegdobozba.
2021. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

beírom....húzom az egeret...kékül(már a fejem is).... két gomb....és még mindig marad.

Többször próbáltam, értem hogy mindössze 4 lépés de nem reagál.

2021. jan. 31. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egérhúzás lesz akkor a baj. Az nálam csak szürkével jelöli ki és nem kékkel. A lefelé nyíl fogja kékkel, és akkor törli. Az egérrel jelölés valóban nem reagál a SHIFT+DEL kombinációra
2021. jan. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, valóban ebben az esetben az egeret el kell felejteni.

A megoldás:

-katt a dobozra (kidobja a listát) és innen mindössze kettő(!) lépés:

1.le-nyíl (dobozba teszi a soron következőt)

2. shift+del egyszerre (törlés)


Így lehet lépegetni amíg a lista el nem fogy.

Ma is tanultam valamit, még egyszer köszönöm szépen.

2021. jan. 31. 18:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!