Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért lett belôlem gyakori...

Miért lett belôlem gyakori kérdések függő?

Figyelt kérdés
Annyira szomjazom az itt található beszélgetésekre hogy nem bírom ki hogy csak egy nap ne nézzem meg és a filmet se tudom nyugodtan végig nézni mert fojton megállok hogy ide jöhessek.
2021. febr. 21. 21:40
 1/8 anonim válasza:
82%
Én is kezdek így lenni ezzel. Hogy miért, azt nem tudom, de szerintem próbálj meg leszokni, ez az oldal nem ér ennyit.
2021. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én dettó. Nekem azért, mert 0 emberi kapcsolatom van és amikor beszélek itt valakivel, picit kevésbé érzem a magányt, mintha fontos ember lennék. Szeretem látni a kék jeleket, hogy üzenetem érkezett.
2021. febr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert jó a társaság és sok hasznos infót lehet szerezni...
2021. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csillagfürttel egyetértek, inkább erre függj rá, mint a Facebookra, meg a többi szarra. Sokat lehet itt tanulni, mert vannak érdekes kérdések, amelyek a jövőben még hasznodra válhatnak. A quora/reddit is elég jó hely.
2021. febr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az elején velem is ez volt, még a toplistát is néztem, hogy feljebb jutottam e, a toplistán való feljebb jutásért szavazgattam a legtöbb válasszal rendelkező kérdés kommentjeire, amit már megdöntöttek azóta, szerettem válaszolgatni, csevegni, de egy idő után azt láttam, hogy a kérdések ismétlik önmagukat, csak ugyanazokat a válaszokat írtam és kezdtem elunni.

Aztán, amikor a válaszom, amit utánajárással adtam meg vagy azért, mert jártas voltam a témában vagy a véleményem kérdezték a nullára lett pontozva, illetve látva, hogy a kérdések nagy százaléka nem is kérdés, csak kitaláció, kezdtem elunni és komolytalannak kezdtem érezni átadtam a 20 éves rokonomnak, én néha járok vissza.

A tanárok kategória ment át a legdurvább átalakuláson. Kvázi 1-2 egyedi kérdés van, a többi kérdés meg ugyanaz, egymás alatt sorakozik, hogy kinyitnak e a sulikvagy nem, kb 100 db vanbelőlük és egymás alatt, persze hogy így nincs kedve az embernek válaszolgatnia.

2021. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is a privát beszélgetések miatt lettem függő. Szerelmes lettem, és sokáig állandóan azt néztem ír-e, utána meg látom-e valahol a válaszát, ami persze itt képtelenség.
2021. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Leginkább azért, mert nagy magányomban és szomorúságomban itt el tudom tölteni az időt. Egyébként pedig lehet itt sok érdekességet is olvasni, például emberi kapcsolatokról, vagy különböző szakmákról.
2021. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó dolog gyarapítani ezt a tulajdonképpeni lexikont a magyar interneten. A trollok, provokatív arcok sem tudják megutáltatni velem e oldalt.
2022. jan. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!