Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan találsz rá (jellemzően)...

Hogyan találsz rá (jellemzően) a gyk-s kérdésekre?

Figyelt kérdés

1) nyitóoldalon témánkénti 3-3 friss kérdést nézem

2) egyes témák többi kérdésének listájához továbbnavigálok

3) gyk saját keresőfunkcióját használom

4) ráguglizok a keresett témára (esetleg site:gyakorikerdesek.hu beírásával)

5) máshogy, lent kifejtem


Amúgy elég, ha csak leírod a legjellemzőbb válaszaid sorszámát.

Azért nem írtam ki szavazást, mert ott csak egyetlen választ lehetne bejelölni.



2021. febr. 28. 13:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Na, ezt eddig esküszöm, észre se vettem :D most megnézek öt random kérdést.


"Szerintetek is nagy, krumpli orrom van? Kép a leírásban." (képen teljesen normális orr van)


"Karakterfejlesztés szempontjából melyiket tartjátok jobbnak: BnHa vagy Black Clover?" (kategória alapján ez valami animecucc lesz, szívből utáltam mindig)


"Szerinted pokolba jutok?" (szerintem igen)


"A vikingek című sorozatnak mennyi a valóságalapja?" (nem ismerem, de basszus, ne ajánlgassatok új sorozatokat, már három van a listámon, amikre sose lesz időm)


"A Károlin (pszichológia) milyen a közösségi élet?" (nem lehet valami híres, mert hónapok óta nem válaszolnak)


Hát, nem túl érdekes kérdések, de az feltűnt, hogy mind a közelmúltból van, és mostanában a kérdések alatt lent is tök friss kérdéseket linkel, ez csak a frissítés óta van így, vagy azelőtt is így volt?

2021. márc. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem azért érdekesebb kérdéseket is ki szokott dobni. :)

Úgy emlékszem az újítás előtt is nem túl régi kérdéseket adott már ki. Nem tudom ezen mikor változtattak, mert még évekkel ezelőtt ezer évvel azelőttieket is kidobott.

2021. márc. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket, jöhetnek még!

A kulcsszavakra figyelés nekem vmiért eddig el is kerülte a figyelmemet, pedig ott volt az orrom előtt...

2021. márc. 7. 10:02
 14/15 anonim ***** válasza:
Van a főoldalon a "Most népszerű témák". Ezt használja valaki? Én még soha. Szerintetek itt valóban az aktuálisan legtárgyaltabb témák lehetnek? Vagy csak egy állandó lista van felsorolva?
2021. márc. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én se nagyon nézem, de időnként biztosan frissül, a "COVID Covid-19 Járvány Korlátozás Koronavírus Maszk Oltás Vakcina Vírus" lista nyilván nem volt benne még két éve.


OFF: Admin, ha olvasod. Azt lehetne, hogy a bal felső sarokban a GYIK logóra jobb klikkel kattintva meg lehessen nyitni az oldalt külön ablakban, nem csak a képet? Ilyen kérdéseknél jól jönne.

2021. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!