Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Új hasznosság értékelés...

Új hasznosság értékelés bevezetése?

Figyelt kérdés

Szerintem be kellene vezetni a GYIK-en, hogy csak az jelölheti meg a hasznosnak, vagy nem hasznosnak a válaszokat, aki a kérdést ténylegesen kiírta. Ez lenne a logikus. Kit érdekel, hogy 10-20 ember közül átlagosan hány %-ban hasznos, mindenkinek más a hasznos válasz, vagy csak betrollkodnak az idióták. Ergo nincs értelme átlagot vonni a hasznosságból. Amennyiben a kérdés kiírójának az, akkor ő megjelölheti a válasz(oka)t hasznosnak, és mondjuk egy zöld keretbe foglalva emelné ki a honlap ezeket a válaszokat.


Ellenben, ha ez nem működik, akkor szüntessék meg a hasznosság értékelést. Szerintem felesleges feature.



2018. aug. 11. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Nem működne. A troll, kamukérdező mindenkit lenullázna, ez pedig csökkentené a válaszolási hajlandóságot.


Az pedig aki tévhitben van, rosszul tud dolgokat, hülyeséget kérdez amire jó és hasznos, objektíven megfelelő válaszokat adnak - viszont a kérdező nem hajlandó ezeket elfogadni - akkor az amúgy 100%-ban hasznos válaszok ugyanúgy le lennének nullázva.

2018. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Felesleges ötleteket felvetni.
2018. aug. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

„Szerintem be kellene vezetni” … „Ellenben, ha ez nem működik, akkor szüntessék meg a hasznosság értékelést.” Szerintem, kihagytad a valós esetet. Nem vezetik be a szerintedséged, és nem is szüntetik meg a hasznosság jelenlegi értékelését. Majd írj privátot, amikor már nem az én szerintemségem lesz!

És, szerintem, nem a GYIK (GYakran Ismételt Kérdések), hanem a GYK (GYakori Kérdések), amiről írtál. Vagy egyelőre csak erre az alkategóriára adtál ultimátumot?

2018. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem tökmindegy?
2018. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem véletlenül volt sokáig a Facebookon csak a Like gomb. Kicsit pontosabb képet ad, mint ez a föl-le szavazgatás.
2018. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak 1 darab rossz válasz érkezik és arra sem reagál más, honnan fogja tudni a kérdező hogy az nem hasznos, ha csak pozitívan lehet értékelni a választ? A 'nem értékelés' nem egyértelmű jelzés, mert az lehet egyszerűen a kérdés népszerűtlenségéből is.
2018. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!